TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

МајкаТа @jovorleanka
#reach: 536   ( 2122nd )
#followers: 536   ( 8221st )
@bejbiboy2 Овие сакаат манекен да те праат 😂
1ReTweets2Favorites·Details
@bejbiboy2 Е! ✔
1ReTweets1Favorites·Details
@i999y Некои викаат утре... ама да видиме
1ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
@NatRaspustenica Само понекогаш кога ќе избега 😬😁😍
0ReTweets1Favorites·Details
@Beelyana 👆Има таква кафана у Неготино 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@radovan_sm Лилјак? 🤔
😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
@Blau_Wagen @i999y Ќе посвети мојата до кај 15ти 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@bejbiboy2 Остај ги, те немат видено убаво 😊
0ReTweets1Favorites·Details
@radovan_sm Хахахаха не е, знам, ама посилно беше од мене 😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
@bejbiboy2 👆
Знаев дека е недоразбирање у прашање 😁😊
0ReTweets1Favorites·Details
@bejbiboy2 Хммм, нема да кажувам, ќе ти се расипе телефонот од нотификации за ДМ 😉😊
0ReTweets1Favorites·Details
@nesosk Ммммм Бучен 🤤
Нема поубав 🤗
0ReTweets1Favorites·Details
@jepirovski Mozzyinsta? 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@jepirovski Кој е последен плаќа 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@jepirovski Има се, може се 🎉
0ReTweets1Favorites·Details
@Lajka_od_svemir Не држиме свинско, пилешка е оваа
0ReTweets1Favorites·Details
Сакам да сум дел од колективот. И да, провинцијалка сум 😊 https://t.co/8LbzGcM8Yz
0ReTweets1Favorites·Details
@Emmyllija Аууу ми олесна малку 😂
0ReTweets0Favorites·Details
@Emmyllija А ја се воздржувам 😂
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Гуру де Коркаш™bejbiboy25
2Кукуњавскаemmyllija3
3Јепирjepirovski3
4Dixonradovan_sm2
5i999yi999y2
6RASPUSTENICAnatraspustenica1
7BBbeelyana1
8Blau Wagenblau_wagen1
9Marija Danilovskamarijadanilovs11
10Нешоnesosk1