TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Karasevda @july_girl1979
#reach: 71791   ( 286th )
#followers: 3609   ( 1005th )
#1
Вкусот од моето детство https://t.co/H1k06RVbLZ
29ReTweets239Favorites·Details
#3
"Ама срцето човечко било бунар: само се полни, а не се преполнува."
~ Петре М. Андреевски ~
18ReTweets64Favorites·Details
#5
Не се оди со полно срце кај празен човек.
15ReTweets68Favorites·Details
#6
Некој ваков ден да ми се подзадеси, да се изгубам малку .. https://t.co/0vkbO5pRsj
11ReTweets75Favorites·Details
#8
..tamo na cesti mi je ostalo srce.. https://t.co/zIhBBZtQC8
11ReTweets66Favorites·Details
#9
"И во најголемиот очај ти поминува некоја ненадејна искра во душата. И сите темни места, во исто време, ти ги осветлува."
~Петре М.Андреевски~
13ReTweets57Favorites·Details
#10
Еднаш само, еднаш да се задеси вакво #Утро https://t.co/0Kp4a6UOyk
6ReTweets72Favorites·Details
#11
Што помалку се приврзеш, толку помалку ќе боли.
10ReTweets55Favorites·Details
#13
Во нечие сивило, ти биди боја. https://t.co/AHCtZObQ4s
7ReTweets56Favorites·Details
#14
Плаќаш..што со пари, што со срце.
6ReTweets53Favorites·Details
#15
Тежок е патот ама можеби води на убаво место.
#ДоброУтро https://t.co/mQUlgdvM2C
5ReTweets54Favorites·Details
#17
#Утро е, нов ден е и секој со своите студови https://t.co/CntmEy6JJE
6ReTweets49Favorites·Details
#18
Распукале облачињава https://t.co/LxJK6gISFN
7ReTweets44Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ᗰᗩᗰᗩ 🌻mladamama033
2Суљо и Муљо(заеднички профил)senieni3
3СуПеРмЕнКа 😷supermenkata3
4🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸 🎸 🤘zaumna_sila12
5шиликурантshilikurant2
6Водоотпорна водаgeosinklinalno2
7CockRoachcockroachmc2
8Милкс 👑pancake_mama882
9Бемкаb1pcg6cyirrcotr1
10Кичеецотgloryunited1231