TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

AndreJJski @juruk_mijak
#reach: 41199   ( 649th )
#followers: 853   ( 5034th )
Другари, може ли како за почеток да престанете работодавачите да ги нарекувате "газди"?!?
25ReTweets121Favorites·Details
Сите вие мангупи што искачавте у "Тропикана" изгледа само тоа и ви останало. На тие што им се ситите, и ги прозивате за сељаци, преку ден им викате "Директоре, вие сте нај..." Животот вика не ме глеј кој бев, гледај кој сум сега. Тие што изрикаа нема да се согласат знам...
0ReTweets2Favorites·Details
@unitedforever08 Луѓе ај малку поконкретно, кој е бисеров, и линк до профилот му.
0ReTweets1Favorites·Details
@ChakNaOriz @lesenpeperut @Stefan_Tod @posleDIKnaPIK Советот го има опозицијата во Г.Баба
0ReTweets1Favorites·Details
Не знам што ликуваат ќосињава кога од пред продавница седнати на гајби не мрдаа никаде. А ако случајно па отидат негде, единствен репер за кафана им беше деколтето на келнерката. https://t.co/kvlmYP66ql
0ReTweets0Favorites·Details
Другари/другарки од Охрид и Струга
Ми требаат 2-30 охридски блинкери што се хенд мејд, да не се купечки. Може комплет со трокуки, ама и не мора. Инфо каде има да се купат или порачаат ќе заврши многу работа. За жал ќе мора да нагласам да не претеруваат со цена.
РТ охрабрувам
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кичеецотunitedforever081
2Чак на Оризchaknaoriz1
3Тетин Phalluslesenpeperut1
4TheRealstefan_tod1
5Патлак илити пиштолposlediknapik1