TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лидија @kacisevidija
#reach: 6483   ( 922nd )
#followers: 2248   ( 1994th )
Фала ќурка, urime 🥲🤡 https://t.co/T1subeYlzI
20ReTweets43Favorites·Details
Додека пола од населението работи за минималец, тие се богатат од #НашиПари. До кога ќе ќутиме?? https://t.co/trH6ZysPqM
14ReTweets50Favorites·Details
Vlada vs narod.mp4 https://t.co/5dD1ANRod5
14ReTweets41Favorites·Details
А тука плаќаме исто ко кога беше 86$, фала СДС https://t.co/JzX3c39JEK
15ReTweets32Favorites·Details
Држава ли е ова бе?! https://t.co/aJKTVzGbtu
16ReTweets26Favorites·Details
Тешка одлука https://t.co/qCVmOwI601
13ReTweets25Favorites·Details
Ова ли се чизмите од таван? https://t.co/nShNtXsoLv
10ReTweets23Favorites·Details
*крими банди се пукаат сред главен град https://t.co/3P1VFKQPwf
9ReTweets22Favorites·Details
Не забораваме https://t.co/t1K6CyH0zr
8ReTweets26Favorites·Details
За ова ги плаќаме https://t.co/3Za7tseWTf
7ReTweets27Favorites·Details
Пак да ги гласате https://t.co/tky94jZUs9
8ReTweets20Favorites·Details
Вчера јајца, денес пак јајца. Што е следно? https://t.co/zwuZyJmA0R
7ReTweets19Favorites·Details
За толку ли ќе мењаат Устав? https://t.co/hi6lpDJRHv
7ReTweets17Favorites·Details
Сречен ден https://t.co/nUUZtf4IYz
6ReTweets19Favorites·Details
А тунел до Немачка кога?
7ReTweets13Favorites·Details
Значи лабаво сите си носат оружје и во сред центар и сред бел ден не е безбедно за движење. Има полиција државава или само локални шерифи? @o_spasovski
https://t.co/W0IYW9us7p
7ReTweets12Favorites·Details
Или едноставно нема да ги намалат цените 😏 https://t.co/DWZ3KG6f1o
7ReTweets10Favorites·Details
Зини земјо голтни ме https://t.co/FtEcqPrrXB
5ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Oliver Spasovskio_spasovski1