TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

'Кај Стариот' @kajstariot
#reach: 8255   ( 829th )
#followers: 1160   ( 3996th )
Само Орце може да ги собере сите познати фаци на едно место и да направи најјака кампања досега! 😎 https://t.co/nlaYmW5wlH
25ReTweets51Favorites·Details
Ова е за респект! ❤️
Илјадници луѓе на неколку локации, јавни личности итн заедно со @GjorgjieskiOrce во масовна акција засадија дрвца. Човеков треба да се клонира, за секој случај во иднина кога ќе треба да се зема пример како се работи.
Браво на сите!
🌳❤️🌳❤️🌳❤️🌳❤️🌳❤️ https://t.co/7mDENu08Gx
18ReTweets56Favorites·Details
Ликов во кампања вети за 2,ама ги реши за 1 година СИТЕ ЛЕГАЛИЗАЦИИ кои чекаа децении во фиока! Сега, конечно сите ќе си имаат имотен лист. Е ова е плод на макотрпна работа, стоење на глава и неспиени ноќи. Ова е она што секој треба да го земе како пример.

@GjorgjieskiOrce,алал! https://t.co/UNEbU87vZ8
13ReTweets48Favorites·Details
Женава е тоталка изгубена, не знае кои улици се надлежност на градот или општината.
Улица Христо Татарчев НЕ Е надлежност на градоначалникот на Кисела Вода, туку на градот.

Елементарно непознавање, оваа не ни знае каде е градоначалник. Тотална утка! https://t.co/cF7tz3VLzY
13ReTweets45Favorites·Details
Дај кажете му на човеков да одмори, цела програма ја сработи за една година. :)

Место Оксиген беше депонија на 7500m2, сега @GjorgjieskiOrce ја прави огромен рекреативен парк!

По 30 години смрдеа и лажни ветувања, се најде човек од народ! https://t.co/N43wesssEH
12ReTweets45Favorites·Details
Кој, ако не докажаниот хуманист @GjorgjieskiOrce ❤️💪💪💪 https://t.co/C52oWMorTh
11ReTweets47Favorites·Details
Посебно ги сака овие дечиња ❤️
@GjorgjieskiOrce има огромно срце за сите! https://t.co/1nlBL04Fms
10ReTweets40Favorites·Details
https://t.co/wfBWid28i0
☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

Не кратко спотче, @GjorgjieskiOrce направил цел филм за сѐ што сработил за една година.
Гигант! https://t.co/188d4bTtNY
9ReTweets31Favorites·Details
Додека @GjorgjieskiOrce исполни 70% од четиригодишната програма за 1 година. И се најдоа повикани да праат глупи видеа, мамлази😂
Инаку у паркинзи има, 500+нови места за една година.
Ама ај, нови се, ќе научат дека не треба да ја чепкаат мечката во пичката. https://t.co/8bAuvt5fWy
5ReTweets10Favorites·Details
@avalsiniarku @Vlatko100janosk Само не кршете аман, увек проблеми правите али што да се прави кога ве сакаме ❤️
1ReTweets2Favorites·Details
@avalsiniarku @Vlatko100janosk Станувајте бе треба да затвараме
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Орце Ѓорѓиевски / Orce Gjorgjievski 🇲🇰gjorgjieskiorce6
2Tochka U 🇲🇰🇺🇸🇺🇦🇵🇱avalsiniarku2
3𝕸𝖆𝖈𝖍𝖊 vlatko100janosk2