TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kalin Babusku @kalinbabusku
#reach: 19668   ( 463rd )
#followers: 1982   ( 2272nd )
И во оваа година, луѓето продолжуваат да се лажни, манипулативни и лицемерни, само разлика е тоа што обвинувањето на другите е уште појако
5ReTweets25Favorites·Details
Лелеее грч ладно
Лелеее колку е топлоооо
Лелеее ова дождовиве
Лелееее ме скинаа ова алергииве што цветаат дрвава

И се свртиш и поминал животот
0ReTweets9Favorites·Details
Искрено се надевам дека @VladaMK ќе најде сили и можности да помогне на @trpresidency.
Ако на некоја земја треба да и се најдеме, тоа е Турција
0ReTweets7Favorites·Details
11.11
Ме утепаа денес цагери
0ReTweets7Favorites·Details
За тие пари, КијЗнае што има внатре https://t.co/SVMWTFJMLZ
0ReTweets5Favorites·Details
@DrnDrnJarinja_ @notsonicequeen Секој ден ја гушкам, искрен да бидам... ако е его ама моја си е зашто е таква..
Хахахахах
1ReTweets1Favorites·Details
Бо Бо Бо Бо
12.12
0ReTweets5Favorites·Details
Фала богу нешто паметно https://t.co/hzgiR9Ncn7
1ReTweets2Favorites·Details
Пар Та Ли https://t.co/7OP5k7gzY5
0ReTweets4Favorites·Details
Ми се заглави термометарот на минус
0ReTweets4Favorites·Details
Да сакаш да станеш, а те мрзи.
Да сакаш да седнеш, а те мрзи.
0ReTweets3Favorites·Details
@Petarzapojadok Ај глеј си емисијата и не туку гачки збори. Дека ти знаеш сВе, а?

Пуштај народна музика
0ReTweets3Favorites·Details
@MaribellPoppies @Blackravenm @KaliGoddess0707 Абе дај олабавете не нас овните
Хахахахахах
0ReTweets3Favorites·Details
@MaribellPoppies @Blackravenm @KaliGoddess0707 Да бе, од љубов не каљаш по социјални медиуми
Хахахахахахаххасх
0ReTweets3Favorites·Details
@KaliGoddess0707 @Blackravenm @MaribellPoppies Еве и овааа... ајде не распарчавте..

Шо сум дигал рака у вторник?

Хахахахахаххаха
0ReTweets3Favorites·Details
@StefanovJane Јане, те молам немој.
Децава почнаа пак онлајн.
Те молам немој да навлегуеме у неспособноста..
Најмалку што можат е да го погледаат видеото на @senadaruc кај @JankoIlkovski.
0ReTweets3Favorites·Details
Вдиши!
Издиши!

Вдиши!
Издиши!

Вдиши!
Издиши!

Вдиши!
Издиши!

Вдиши!
Издиши!

диши....
0ReTweets4Favorites·Details
Има луѓе
има НЕлуѓе

Од првите плашете се, можда се НЕлуѓе.
0ReTweets2Favorites·Details
Ауууууу...
Каква трагедијааааа https://t.co/q3FLCkghW3
0ReTweets2Favorites·Details
@MaribellPoppies Кај ме најде?!
Хахахахахах
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_12
2Menche Immortalmencheimmortal8
3Ice Queennotsonicequeen8
4[email protected]maribellpoppies7
5Shaban Ravenightblackravenm5
6Kalikaligoddess07075
7Tom is Love ❼egodollaric3
8Јепирjepirovski3
9Oliver Spasovskio_spasovski3
10Oliver P. 🇲🇰🇺🇳🇺🇸🇯🇵🇪🇺🇬🇧🇩🇪🇰🇿🇰🇬datarudari2