TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 9259   ( 785th )
#followers: 559   ( 7882nd )
Кој е ЗАВРШНИОТ збор ...🤔🤔🤔 https://t.co/qKiyZ5HJ3q
16ReTweets110Favorites·Details
убаво срце со убави луѓе убав во едно виртуелно ❤ убавНеделен ден @Vesna221091663 @macaa608 @taanekoja @delfincheto___ @Furiosa6969 @TigarTigrovix @MKDProLet @niighttstarr @Skitnikot7 @bilebiljana https://t.co/VNp2sX5YTn
10ReTweets27Favorites·Details
My top Добро утро убави ајде нека тргне работнава недела УБАВО на сите во ова ВИРТУЕЛНО СРЦЕ amazing fans #mytopfollowers via https://t.co/9MLRgVgjRa Do you see yourself? @macaa608 @Vesna221091663 @delfincheto___ @bilebiljana @DCvetanovska5 @... https://t.co/DvhDoz4kdS
5ReTweets15Favorites·Details
Чувај те ги пријателите кои ви ги полнат БАТЕРИИТЕ а не ГЛАВАТА
2ReTweets5Favorites·Details
Добро утро https://t.co/SYBCnDceeu
0ReTweets11Favorites·Details
Во последно време почнав многу да забравам 😊
0ReTweets10Favorites·Details
Кур ве заболе каде сум ...
Али да си идам по патот
Добар и убав ден лушенца😊 https://t.co/BKywWutHwo
0ReTweets8Favorites·Details
Совршено ти стои сама да си и таа книга што ја држиш со чаша вино на масата https://t.co/iPNqpfrtvV
1ReTweets4Favorites·Details
Ги има многу лебеди само еден се издвојува @taanekoja срцка https://t.co/24RcsLQjfH
1ReTweets3Favorites·Details
Кафе со срце ама која е https://t.co/ywlt6rrKdK
0ReTweets4Favorites·Details
Добро утро добри луѓе https://t.co/csmMmKXQtb
0ReTweets4Favorites·Details
@drakulka143 @MKDProLet @WaiterMKD Вампирје јас правам скопско макалп до лук пипер и патлиџан проверено е може да се меша со месо проверено е😊
0ReTweets4Favorites·Details
@ArdiGaxa @WolfOfPrcorek @TigarTigrovix @Gosakaontoa @atenttion_whore 🤣🤣🤣сунет ми правеа ко бев мал ради здравствени причини
0ReTweets3Favorites·Details
Во Скопје Шведска маса 😊 https://t.co/ExfLfNiT5b
0ReTweets3Favorites·Details
@drakulka143 @MKDProLet @WaiterMKD Друго нешто се става освен лук и зејтин
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🎰👊Докторот👊🎰atenttion_whore19
2🇬🇼🇧🇫Goki Kangalo🇧🇫🇬🇼gosakaontoa15
3Мaргаmkdprolet14
4Вампиркаdrakulka14313
5Скопска цураackaboobs11
6🇲🇰🇲🇰🇲🇰waitermkd10
7една _ Македонка ☀️vesna2210916639
8ГАЏАardigaxa6
9Делфинчето 🐬delfincheto___5
10СКИТНИКОТ💯skitnikot75