TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Марија @kapkejks
#reach: 15811   ( 1809th )
#followers: 6678   ( 371st )
#1
сакате да типуваме колку мозочни клетки треба да имаш за да направиш ваков криминал, а притоа си донесен да се бориш против јас мислам тричетири
3ReTweets9Favorites·Details
#2
дечки мислам дека во притвор е журката
1ReTweets4Favorites·Details
#3
овие од дпмне па, овие па, сега они ќе ја спасуваат лгбт заедницава убичусе
0ReTweets3Favorites·Details
#4
јас: мразам да пеглам
исто јас: come to mama you little muffin angel toxic фустан што се гужва од гледање
0ReTweets3Favorites·Details
#5
некој ако може да го егзекутира маркетинг менаџерот што ја смислил песничката за арис д грас на радио фала
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии