TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скорќе @kapnkrk
#reach: 50251   ( 442nd )
#followers: 5304   ( 567th )
19ReTweets188Favorites·Details
Август 12ти во 02:00 Персеиди метеори на Кокино. Месечината ќе биде на 13% осветленост и ќе биде *chef kiss*
14ReTweets77Favorites·Details
Мал потсетник дека уште може да се пријавите за #ТвитерКалендар кај мене или @Giotto_mkd за сликање почеток на септември
11ReTweets9Favorites·Details
Јадење неделава https://t.co/CRoEpnN4Wq
7ReTweets57Favorites·Details
8ReTweets53Favorites·Details
8ReTweets44Favorites·Details
@itsKrste да ти тргне петокот https://t.co/JGSWj5rQGC
1ReTweets4Favorites·Details
@TheBatLadyM Исправи го хоризонтот ќе ти истече водата
1ReTweets2Favorites·Details
1ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets3Favorites·Details
@cccruella Шо е битно како го викаш битно е датиспечи ручек
0ReTweets3Favorites·Details
Ова е доцно враќање дома
0ReTweets3Favorites·Details
Топол туш, нови пижами и еден метак за да спијам
0ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1royal screw uppaynster1236
2Мапкоmapkoman4
3Џотоgiotto_mkd3
4garlic munching marxist whоre™lithiumnatrium2
5Vanilalavanilafterdark2
6Синеcorner_432
7не.cinnamongiraffe2
8Punchable Пичлеме and 24 otherspenggemaar1
9Cyberbaba 🇵🇱zdzblo072341
10Skywalkerkagaladriell31