TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Вуди @karcheskikz
#reach: 106498   ( 63rd )
#followers: 1744   ( 2378th )
Кој што сака нека кажува, само едно ќе речам... Секоја чест. https://t.co/BJhbXW22PI
83ReTweets431Favorites·Details
Морав да го споделам. https://t.co/DyH7DFjfXf
51ReTweets116Favorites·Details
Вучич е еден од најспособните претседатели шо сме ги имале.
37ReTweets244Favorites·Details
За мене 1мал, а за девојкана 1 среден со 3попа https://t.co/LGfkyEENZn
39ReTweets192Favorites·Details
Едниот беше шофер во брза помош, другиот викаше дека никој не умрел од тоа лајчето.За едниот се собираше хуманитарна и му викаа или уплатете или земете си го, другиот си појде превентивно за недај боже во систина. Едниот умре и остави долгови, а другиот пак курот ќе го боли.
33ReTweets132Favorites·Details
Многу ми се допадна преминот од нема потреба од дополнителни мерки, до дополнителни мерки се закаснети и нема да имаат ефект.
32ReTweets130Favorites·Details
Види мајката, превентивно во систина....машала, машала... https://t.co/q3FGcuFh4C
20ReTweets125Favorites·Details
Или во превод веледрогерија можи да ја реши цела ситуација за 1 недела.
Јас да сум од власта и сабајлечки со кафето да го прочитам ова, буквално ќе се фрлам од пенџере. Нема изговори. Толку. https://t.co/DajRANMvVd
18ReTweets114Favorites·Details
Ова што го прават сиситина и жан митрев е чисто профитерство, а на тоа ко ќе до додадете и ова... слободно можеме групно да се самоубиеме. https://t.co/VgKxKNkl7H
21ReTweets73Favorites·Details
Аууу сине https://t.co/DqZM1N4ovp
18ReTweets103Favorites·Details
Аирлија работа 😁 https://t.co/ZjtoH6nZCo
16ReTweets114Favorites·Details
Лајк а реел рокенрола https://t.co/btmheCBsgw
18ReTweets89Favorites·Details
Шејмлес селф промоушн😁 https://t.co/5UKUg3WIfN
18ReTweets61Favorites·Details
6 часа разлика https://t.co/n4nSVwJOQj
12ReTweets73Favorites·Details
Од сеа на профилов само пици и ливади. И тек тук музиче....али поретко. https://t.co/TowiN44pZd
5ReTweets85Favorites·Details
12ReTweets62Favorites·Details
-Ало се јавуваме од Бончејца, имавте аплицирано за в градинка пред годинаипол - две, па да Ви кажиме дека се ослободи место и Емилче можи да почни да иди.
-Кој да иди? Емилче?
-Да
-еееее ами Емилче ние го оженивме
-хахахах
-хахахахаха
-пријатно
-пријатно
8ReTweets74Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Marija Danilovskamarijadanilovs14
2Ариелnosoytuproblem3
3Безценнаdeboraskunk2
4Andersanders_road2
5Eski Angeleskiangel2
6Таинственото Детеtainstvenodete1
7Keti893keti1
8Εφτελιαeftelijanamajka1
9Даниелаingeingedani1
10GoceOdPrilepgoceodprilep1