TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

социјален камелеон @kasnuvalo
#reach: 1904   ( 2000rd )
#followers: 475   ( 7951st )
#1
Донеси еден Даб на идење навака... Нејќам пиво ама ако мора, даб нека биде https://t.co/de9usgHktf
1ReTweets7Favorites·Details
#2
Утре треба да вратам шорцеви во продавница https://t.co/qx118Zn78C
0ReTweets3Favorites·Details
#4
Тоа што не знаете како изгледа доградбата на собранието само покажува колку транспарентно се работеше ск2014
0ReTweets2Favorites·Details
#5
All the words starting with Хип, UNITE! https://t.co/8gmjD4DUrH
0ReTweets2Favorites·Details
#6
Освен униформата што ја имам на работа, јеботе програмер сум бил https://t.co/yPhvLCIrvx
0ReTweets2Favorites·Details
#7
Sense... This photo has none https://t.co/QYOJmZyEBY
0ReTweets2Favorites·Details
#8
Ја коа зборев сакам од дрогите на Вангел Божиновски, сите викаа "кој е тој вангел"... Епа ете го кој е... На човекот треба да му се забрани било што во архитектура https://t.co/8zV9Z5mCLB
0ReTweets2Favorites·Details
#9
@AntidoteThought Не е вирусот, тестовите не се 100% веродостојни од сам почеток
0ReTweets2Favorites·Details
#10
@FigliaDiLilith Може да има физичко, ама да бираш што сакаш да правиш на пример... Најголем проблем во образованието е што не нуди избор или го нуди во погрешни моменти
0ReTweets2Favorites·Details
#11
@izrodoT 6 ми е најглупа бројка за кусур
0ReTweets1Favorites·Details
#12
I don't like drinking rakija and I don't wear tracksuits outside https://t.co/Fsnxx12tPq
0ReTweets1Favorites·Details
#13
А, скопско време, 40 степена до 6 во еден ден, you gotta love it
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@hasawatermark На некои од двокатните имаше рак за точаци, ама оди обеси го
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@gjorgjiev_m @galadriell3 Ја отсекогаш мислев дека вртат рандом број
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@Protivizam1 Фала богу луѓе не се тагираат вака веке толку
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@usteedenneofil Што е оригиналниот твит?
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@MrBlueberry258 Типот што го има дизајнирано тоа си живее во сам свој паралелен универзиум, види било кое интервју со него и ќе ти стане јасно
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@galadriell3 Мислам дека е трол пошо оригиналниот коментар е глуп
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@DD_strange_ Куроф strikes back
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Skywalkerkagaladriell33
2Понти Пандиantidotethought2
3procrastinator 9000izrodot1
4El Drakcenakurcen1
5Бојанhasawatermark1
6Методија Ѓорѓиевgjorgjiev_m1
7Противизамprotivizam11
8буб лесusteedenneofil1
9El Duderinomrblueberry2581
10Solivaganttheevilshort1