TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🚥катаринастопареска🚥 @katanatase
#reach: 35250   ( 1019th )
#followers: 1020   ( 3869th )
#1
До кога бе ќе се изненадуваат трудниве дека ги запросиле... ДО КОГА??
21ReTweets169Favorites·Details
#2
Шо ви е бе филмот што правите лажни профили и се претставувате ко жени на твитеров??
5ReTweets57Favorites·Details
#3
Пишала дека е жена мајка краљица ама тоа би важело само кога би била успешна во сите тие три полиња а не коа едвај дочека бебе да роди само за да седи дома и да искиристи се што може од системот без газот да го мрдне под изговор дека родила дете.
1ReTweets38Favorites·Details
#4
@LudataKomshika @GoceOdPrilep И езерата си одат од државата.
3ReTweets27Favorites·Details
#5
Моето маче е најмилото суштество на светов. https://t.co/yybujLxYh1
1ReTweets27Favorites·Details
#6
Од Македонија, најмногу ми фали Грчка.
2ReTweets22Favorites·Details
#7
Не сте пораснале со Сашо Спасовски да ви ја пее пијан и млад у булевард затоа сте вака разгалени
2ReTweets20Favorites·Details
#8
Шо ве тера да нарачувате трошки у ресторани??? Уште па ги сликаат и ги објавуваат.. платил цела дневница му капнале сос врз дваес грама лосос и сеа демек видете ме. Па ја поише јадам додека готвам да пробам дали е готово!!!!!111
2ReTweets16Favorites·Details
#9
Не знаете да живеете скромно затоа 28кв не може да ви бидат дом.
3ReTweets12Favorites·Details
#10
Женичкиве сиротки ми се најјаки.. додека не се омажија напињаа со слики од мажињата им, откако се омажија само бебиња.. маживе нигде ги нема. Тоа многу кажува дека ги третирате мажите као донатори ама ај.. па мора ли се ја да ви кажувам
1ReTweets18Favorites·Details
#11
Во една недела.. колега дозна девојка му дека се проституираа (легално) другарка дозна дечко и дека е геј. Океј. Има ли крај ова...
0ReTweets19Favorites·Details
#12
Ми се повраќа колку се некои луѓе алчни за пари. Скоро сите, со еден процент исклучок.
1ReTweets16Favorites·Details
#13
@Ivanathefish @MKDDiablo Дај линк те молам да се смеам... Инаку лично го познавам детето стварно е баксуз жив ама на многу смешен начин... Него што може да му се деси од нигде никаде мислам дека на никој не може.. од оние типови што кај и да се движат почнува да "гори земјата" 😄😄😄
0ReTweets18Favorites·Details
#14
@Stokbroker Од кај бе констатацијата 40+ не разбирале англиски ти колку имаш 10????
0ReTweets16Favorites·Details
#15
@Gogiche Ама пак го дишиш загадениот воздух, се лечиш на Македонско здравство(скроз небитно дали е државно или приватно) децата пак ќе ти останат без образование. Со најдобра намера го мислам ова.
0ReTweets15Favorites·Details
#16
Денес сфатив кој лик сум од Френдс сум.. Скроз сум Фиби
1ReTweets12Favorites·Details
#17
@Nikollinna2 @marijasnc Ај и мене нека ме ретвитне некој викендица продавам во Варвара Скопско 🥴 иста мака имам ко @chokoleshnik
4ReTweets3Favorites·Details
#18
Денес јадев јуфки или што би рекла младинава таљатели пардоне муа
0ReTweets15Favorites·Details
#19
Зошто бе педериштава имаат толку голема потреба да се експонираат?
2ReTweets8Favorites·Details
#20
@Mladen_Mn @Prljav_HARI Ццц сликава очигледно е од џандарот лично процурена... Мислам.. ало сте чуле ли вие за суд за заштита на обвинет за човекови права за правобранител за приватност за пичке мајчине за ништо не сте чуле.У реду е нека го фатат нека го затворат ама дај бе цивилизирајте се малце.Малце.
1ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0busime150834
2Мијакот 🇲🇰mijakott26
3KatttP.katttp24
4Мурма 📚❤️☕🤗martynni19
5Caledonia1red2yellow3blu14
6Оќоmiodmag14
7шанкерот 🍸davorche213
8Ale✘✈♎ ™︎aviatorinsane12
9Џеси Џејмсigor_barca11
10Pac-Mandagledamefilmce10