TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🚥катаринастопареска🚥 @katanatase
#reach: 19290   ( 1566th )
#followers: 862   ( 4377th )
#1
Прво се мажеа за љубов, после за пари, сега .. за пасоши.
3ReTweets35Favorites·Details
#2
@kazi_ultimatum @Eskobar_od_SK @StojanceTrajkov Од ни на крај памет си патиме
1ReTweets9Favorites·Details
#3
Кога ќе се напијам изгледа у темница не можам да си ја најдам зградата затоа чекам да се раздени па да си дојдам. Друго објаснување еве немам.
1ReTweets7Favorites·Details
#4
Како ги е*ете швалерките во кола бе а толкави крстови сте обесиле на ретровизиор
2ReTweets4Favorites·Details
#6
@GoLemiot_Brat Кога сакаш сликовито да го објасниш она.. за секое лонче има поклопче
0ReTweets7Favorites·Details
#7
Лееле колку луѓе се тригнаа на твитов со мало куре. Кога ќе размислам изгледа "мало куре" е "честа појава".
1ReTweets4Favorites·Details
#8
Аманте бре луѓе 🤣🤣🤣 https://t.co/JrtUUPtqJX
1ReTweets3Favorites·Details
#9
@pikabu00 Лелеле стварно еј колку е точно ова, реално за колку помала материјална штета колку поозбилно сме сфаќале.. :))) или блокот по ликовно или опремата физичко, ама тоа само во исклучителни денови.
0ReTweets6Favorites·Details
#10
@TantaraPantara А зошто треба да измислиш? Мора да имаш оправдување ако негде не сакаш да одиш?!
0ReTweets5Favorites·Details
#11
@ddimkooooo Имиња имиња...?
0ReTweets5Favorites·Details
#12
Многу е јако што сите иселени пред режимот не можеш да ги убедиш дека Груевски беше и е огромно зло за МК. Ок, Бранко ја уби ама он ја закопа државата. Као, не оставаат ни милиметар простор да речат океј, вие живеете таму, може знаете подобро. Е затоа не смее да гласа дијаспора!
1ReTweets2Favorites·Details
#13
@atortevski @marsedonec Не се согласувам со малата и не, не е проблемот што не сака да работи за почетна плата од 200евра. Има други два поголеми проблеми. Првиот е во доцниот почеток... се почнува на 15,16 години а не на 25,30. А вториот е што 200евра е И почетна И напредна И завршна плата во МК.
1ReTweets2Favorites·Details
#14
@jp_wanderer @snowgirly2 Нас старите на пласибо не пораснаа со тие чорапи у оцет и компири на глава само тогаш не знаевме дека така се вика па не мрчевме
1ReTweets1Favorites·Details
#15
Го гледа некој designated survivour? Барам некој да си поплачеме зошто вака ја зезнаа серијата....
0ReTweets4Favorites·Details
#16
@RLothbrokJr Малку реални слики имавте до сечени лепени ви дојде?
0ReTweets4Favorites·Details
#17
@atortevski Ауу🤣🤣🤣🤣🤣 е ова не го очекував. Вака у Европа нема да влезете.
0ReTweets4Favorites·Details
#18
@JordanTviterka @skopskisrbin Жити се. Не. Следното НикоWа ГWуеwски ќе го крстат тебе да ти е по ќеиф.
0ReTweets4Favorites·Details
#19
@Davorche2 @NoClub_Ryder 🤣🤣🤣🤣🤣 добро бе кај ги наоѓате ваквиве не ми е јасно
0ReTweets4Favorites·Details
#20
@JustPurpling Хахахаха јас у ѓезве и три ставам.. што има сега тука лошо
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1пекар🍞pekarotsimi11
2Шишаркаshisharka_11
3Анастејжа Биверхаузенbluebitchlady11
4Др Арсланагићarslajemenibog10
5Пердуфpikabu009
6Pac-Mandagledamefilmce9
7Човекот од управатаgolemiot_brat7
8Just Горанtrpetrpeski17
9Aleksandar Tortevskiatortevski7
10Dimkoddimkooooo7