TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kate Bosko @katebosko
#reach: 109527   ( 50rd )
#followers: 3907   ( 845th )
#1
Колку Македонци се потребни да сменат сијалица?
- Македонци не можат да сменат сијалица. Сите ќе стојат од страна и цинично ќе коментираат дека и да се смени сијалицата, џабе е, сите сијалици се исти.
🤗
50ReTweets229Favorites·Details
#2
Nieden zalez ne e ist na predhodniot... 🤗 https://t.co/21jNgK7H9H
22ReTweets98Favorites·Details
#3
Ja obozavam plavata boja...🙃 https://t.co/msBGvnKyby
9ReTweets114Favorites·Details
#4
Podsetime sta to bese sunce...😉 https://t.co/vmFsVJj1bf
13ReTweets90Favorites·Details
#5
Дојди ми на слатка романтика...🤗❤️ https://t.co/ZduPnK9cN5
8ReTweets103Favorites·Details
#8
– Како на латински се вика импотенција?
– Vidi mi visi.
🤗
11ReTweets80Favorites·Details
#9
9ReTweets81Favorites·Details
#11
#12
Sunrise...🙆‍♀️🌞❤️ https://t.co/Qutwcjn4o3
16ReTweets58Favorites·Details
#13
🧜‍♂️😂 https://t.co/dmxCBivdbV
10ReTweets75Favorites·Details
#14
#15
The colors of the night🤗 https://t.co/4d2mJ3KVp0
12ReTweets65Favorites·Details
#16
Mirno more ne stvara hrabrog mornara... https://t.co/NCkgdLs0wO
7ReTweets78Favorites·Details
#17
Ми се патува... 🤗❤️ https://t.co/ogghXXA4OA
6ReTweets80Favorites·Details
#18
Одат двајца пијаници по пруга.
– А бре скаливе многу високи!?
– Не се секирај, ене го лифтот доаѓа.
🤗
13ReTweets58Favorites·Details
#19
Како се вика девица на Кинески?
- Њу Нико Није Чуко.
😉
12ReTweets61Favorites·Details
#20
I na sonceto mu e toplo pa se nurna vo okeanot...🙃 https://t.co/OT8dvu9FtN
12ReTweets61Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ajdarajdaroskiajdar40
2Македонецот Meto♈ од Македонија.imiteiphone12
3Caribbean Islands IIindijamen11
4Мимикријаmajaspasovska110
5Boza E,epa sto I :)aureliius110
6💀 Семоќниот 🔪 Диме 💀dimepupuliev10
7LaLineajasthegreattt8
8Sasho Andonovdr_koljo7
9Спејсspejs_fraerot7
10Kalimerokalimero25107