TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Каља ❄ @katemagritte
#reach: 83218   ( 209th )
#followers: 5180   ( 541st )
#1
Сакам вакво, ветувам ќе се шминкам секој ден! Денес ќе сум на Сатурн, утре на Меркур ќе фатам... Па и на Марс, шо! https://t.co/Wy4YGDW6w1
17ReTweets90Favorites·Details
#2
Инаку, не дај боже да ти дое инспекција и ти најде вакви декларации, ќе ти ебат мајката, затвараат дуќан, плаќаш казна. Ама хеј, за некого мајка за друг маќеа...
Одговорност? Шо е тоа..?
20ReTweets77Favorites·Details
#3
Сакам мажи кои си ги покажуваат емоциите и не ги кријат.
13ReTweets82Favorites·Details
#4
Види тука 👇 https://t.co/S4Tl5u8CTg
27ReTweets34Favorites·Details
#5
Не го тупете бар ќе повежбате.
❄ ❄ ❄ ❄ https://t.co/LhUTx7ooGE
15ReTweets65Favorites·Details
#6
Сакам да ти гледам среќа во очите, да ми ти светкаат. Така сакам. 💙
18ReTweets39Favorites·Details
#7
Очи се за зјапање бе!
12ReTweets56Favorites·Details
#8
10ReTweets41Favorites·Details
#9
Утре патувам за Виена ❤️
0ReTweets67Favorites·Details
#10
Чувај си го сјајот во очите, нека сјае.
#добрутро
8ReTweets40Favorites·Details
#11
Би те бричела влакно по влакно! https://t.co/X8wKPxkMpK
6ReTweets39Favorites·Details
#12
Ако треба да побарам на глас да ме гушнеш, не сакам, фала.
8ReTweets26Favorites·Details
#14
Снеееег за #добрутро ❤️ ❄
4ReTweets28Favorites·Details
#15
Се самопрогласувам за повикувачка на снегулки, моето второ име е Елса. 💙
2ReTweets34Favorites·Details
#16
Ви ги чувам книгите ма!

#мачешко https://t.co/qD7GbeFJdk
1ReTweets35Favorites·Details
#17
За мене масажа е галење, за тебе не би знаела.
5ReTweets22Favorites·Details
#18
Или гушкаш или не гушкаш. Трето нема!
6ReTweets19Favorites·Details
#19
Годините ќе си поминуваат, тагата ќе си остане.
4ReTweets24Favorites·Details
#20
Шо ти е? Така некако чудна си?

Треба да одам на операција...

Еееее добро де, тууу нишо страшно па и ти, шо си таква бе леее

Па оди место мене пичкатинакурацматерина!
2ReTweets28Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Banana Republic 🇺🇸banankata99
2Mimiimimnone99
3Motah - /*место за ваша увреда*/motah2349
4Протестантски Оџаgalevski46
5Evianaveevian44
6Каршијакkarsijak34
7Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski31
8Дремкаdremka27
9KatttP.katttp24
10Rubinrubinbt24