TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хаклбери Фина 🌀 @katiestrummer
#reach: 45849   ( 716th )
#followers: 548   ( 5824th )
#1
не е можно толку да сакам штикли и толку да не сакам да ги носам
3ReTweets35Favorites·Details
#2
не дека имам нешто за гордеење, али онака, праиме муабет https://t.co/Dc5s89iNsE
6ReTweets25Favorites·Details
#3
Не да сум плачела, се помочав од плачење. https://t.co/YupAyxGXbb
1ReTweets37Favorites·Details
#4
when your girl can appreciate other people being hot without being jealous* https://t.co/mQUdzNQcXb
2ReTweets26Favorites·Details
#5
Па добро бе луѓе, шо треба да носат луѓево што одат со кошули на работа коа надвор е над 30 степени, ако не смееле кошули со кратки?
2ReTweets26Favorites·Details
#6
испадна да ми биде незгодно да викам „партнерот“ за да не звучам претенциозно и сеа се расфрлав со „дечко ми“, ко тинејџер се осеќам
1ReTweets26Favorites·Details
#7
За два дена пред две години се запознавме у живо на концертна промоција на Мугер Фугер, сеа пак на концертна промоција на Мугер Фугер, ама заедно. ❤
0ReTweets28Favorites·Details
#8
Денес дур чекав за банкомат приметив дека девојката пред мене има пресладок новчаник and I straight up asked her where she bought it and I didn't die afterwards, who the fork am I?
0ReTweets28Favorites·Details
#9
Ваљда се свесни луѓево дека ако е легален абортусот нема да бидат принудени на истиот секојпат кога се трудни, а?
3ReTweets17Favorites·Details
#10
за првпат ќе се сложам дека у нивно време било боље :( https://t.co/nknjbEipqO
1ReTweets21Favorites·Details
#11
никад не би била автостопер затоа што ми е страв дека ќе треба да им праам муабет на луѓето
0ReTweets22Favorites·Details
#12
*се праи кул со сила*
3ReTweets13Favorites·Details
#13
џабе ќе објаснуваш дека имаш најдобар другар веќе 10 години без романтичен интерес пошо секако следува претпоставено 100% тврдење дека е геј или ти нема кажано, а нема ни што друго да очекуваш од луѓе што немаат капацитет да бидат другари на никој освен едвај сопствениот пол
2ReTweets15Favorites·Details
#14
Дали спие, дали му се потрошила батеријата, дали му го украле телефонот и/или го убиле, останува времето да си покаже.
1ReTweets17Favorites·Details
#15
„дојдете ни на гости“

why, we literally have nothing to talk about
2ReTweets14Favorites·Details
#16
Now I know what you're thinking, не се гледате за муабет, and sure, I agree, but it can become a pain in the ass да мора да ги вадиш зборовите од уста на чоек секојпат коа се гледате макар било тоа и само за 5 минути муабет.
2ReTweets13Favorites·Details
#17
Леле, многу ми е драго за ирците, искрено тоа беше единствена причина зошто ми беше одбивна државата, ептен браво, за убаво се изборија. ❤
2ReTweets13Favorites·Details
#18
Мислам дека поголемиот број од fuck buddies шо сум ги имала престанале да ме бараат пошо ми се погодило период коа со никој не ми се праело муабет, and to be fair, тоа почесто се дешава одошто не.
0ReTweets18Favorites·Details
#19
Не знам зошто секогаш ги врзувате едните со другите, ко првите да се криви што вторите не добиваат етер, ко да имаат агенда против нив. https://t.co/10DTM6CoEr
1ReTweets15Favorites·Details
#20
леле, предобри со графитите доле у гтц, им се радував коа ги глеав на сториња, ама у живо уште поише кинат
1ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Go, Devil Sith. LMevilgrouse77
2зен нудистref23
3PokojniTozajaopokojnitoza19
4(Л)УТКАmajaska19
5Пердуфpikabu0016
6dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_116
7Rubin Jovanoskirubinbt12
8toshe xtoshex11
9Čovečki templejtazhdaja10
10Алегоријаalegorija10