TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

BubbleGum @kazi_ultimatum
#reach: 85385   ( 236th )
#followers: 2905   ( 1291st )
#1
Сакав да кажам дека денес мене ми е многу среќен ден, ја купив колата што ја сакам!
Примам честитики народе 🥳
15ReTweets569Favorites·Details
#2
Порано по 30-40 дневно кога имаше заразено имавме полициски час, вонредна состојба све затворено.
Сега по 130-150 кога има дневно а денес 200 ние сме слободни и све е отворено. Логика?
33ReTweets202Favorites·Details
#3
Ја на златна рипка ли ти личам?? https://t.co/DSf5As7IQg
17ReTweets203Favorites·Details
#4
Другар значи сме се дружеле, сме седеле заедно и фати женска ја запроси за три месеци, стави прстенот и толку ме отпиша, ме одследи од инста :))))
Океј е брату уживај.
11ReTweets204Favorites·Details
#5
Блага пирошка со чоколаден крем и малце бел крем кој сака #третасмена https://t.co/eAIzxFGjTY
13ReTweets130Favorites·Details
#6
#домасиедома
Скопје, Кеј на Вардар https://t.co/Ey8TVFmJty
8ReTweets133Favorites·Details
#7
Малиот порасна 🥳🥳🥳
Ве чекам на торта https://t.co/yC5RIOpeZp
3ReTweets112Favorites·Details
#8
МРТ1 не памти во историјата толку голема гледаност како сега
9ReTweets90Favorites·Details
#9
Кафанските работи... https://t.co/ZFkUNbjzk3
4ReTweets103Favorites·Details
#10
Искате ли? https://t.co/ZOBviKrIQi
8ReTweets91Favorites·Details
#11
" Пиќе и јас среќни заедно, слика од далечната 2018 год у Мадрид во еден запустен хотел "
Дечки да се насмееме малце, барем за трудот на моја сметка... https://t.co/c2bEP8V37n
8ReTweets86Favorites·Details
#12
Влажна имаш?
Ок https://t.co/e55m119Niw
5ReTweets93Favorites·Details
#13
Многу се убави иначе 😊😊 https://t.co/4TdNtAIKIH
5ReTweets88Favorites·Details
#14
9ReTweets74Favorites·Details
#15
Hello how are you https://t.co/WDzbaEbXVx
3ReTweets87Favorites·Details
#16
Лош фотошоп парт 2
" Два динара друже " https://t.co/n9ieammXuN
7ReTweets73Favorites·Details
#17
- Девојчее
- Имам дечко
- Мори дупка имаш позади
- .... https://t.co/xxbNt2C8oP
3ReTweets83Favorites·Details
#18
Да се оптегнеме малце https://t.co/IoPYzp3q3B
1ReTweets89Favorites·Details
#19
Се прашувам колку да ја откопчам кошулата и кое копче е достојно. Добар ден 🌼
3ReTweets80Favorites·Details
#20
Пунички бутови ама лето е https://t.co/G8y4lbd5q0
2ReTweets81Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Противизамprotivizam1151
2The Vincigrdo_pajce76
3Креативниот🛸kreativniot47
4Моќниот твитерџијаpower07_46
5Глупафинтаglupafinta40
6Инжинерчеsladur4339
7Премиеротmakedonija2037
8Аладинnemitekvit_user37
9КАШЛИЦА 😷kashlicaa31
10ɴᴀᴋᴜʀᴄʜᴇɴɪᴏᴛnakurcheniot24