TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Морковче @kbmw4pw1r0pbjd0
#reach: 50473   ( 613rd )
#followers: 1570   ( 2123rd )
#2
Не можам сега, уживам на сонцето 🌞 https://t.co/3qHncWNoXl
17ReTweets109Favorites·Details
#3
На сликата може да се види како човекот става рака при кашлање... Културата на прво место 😂😋
#Третасмена https://t.co/v9gN2Y7O1C
13ReTweets110Favorites·Details
#4
Таксис : Јас сум си сам свој газда, никој не ми кажува што да правам !
- Да ?! Епа супер... Ај сврти сега лево.. Па скроз право.. 🤣🤣
19ReTweets87Favorites·Details
#5
#ОнаКога те гледа без да трепне и не трга поглед од тебе, а ти се топиш.
14ReTweets80Favorites·Details
#6
Најубаво нешто што можам да го чујам сега по телефон е да ми се јават и кажат : Имаш платен одмор од 1 месец. Уживајте во одморот 😁
14ReTweets64Favorites·Details
#7
Зашто е тешко за една жена да се одлучи да биде со мажот што ја сака повеќе или да биде со мажот што она го сака повеќе ? 🤔🙄
6ReTweets56Favorites·Details
#8
Вчера ми кажаа реченици кои до сега никој не ми ги кажал...
- Те сакам колку што може една жена да се сака совршено дури и повеќе. Ти си жената која сакам да се будам наутро. Ти си мојата иднина. Те сакам сега и засекогаш...
7ReTweets49Favorites·Details
#9
Сакаш да си се ежиме до крајот на животот? 😁
7ReTweets48Favorites·Details
#10
Мене убаво утро ми е кога ќе ме раздени со тебе, иначе сите утра без тебе се само обични денови без боја.
12ReTweets33Favorites·Details
#11
Можеш да ме отераш у пм лесно... Отерај ме на Бахамите да те видам 😁😅😋
5ReTweets42Favorites·Details
#12
Се заљубив 😍 ...
- Дечко легни си, одмори, ќе ти помине.
6ReTweets34Favorites·Details
#13
Убаво било да си пресреќен 😊
5ReTweets35Favorites·Details
#14
Мирисот на липа во маало 😍
4ReTweets20Favorites·Details
#15
Тепаме комарци со @SmoothManMk цена по договор 😁
0ReTweets16Favorites·Details
#16
Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun...
Нека ти е среќен празникот Бајрам 🖤
0ReTweets12Favorites·Details
#17
Не можам сега, имам важна работа.
- Да јадам !
😁 https://t.co/Gf60ZP04GP
0ReTweets9Favorites·Details
#18
Бившиов излегол да прошета и најверојатно заборавил да ја затвори вратата после него од пеколот затоа е волку топло.
0ReTweets7Favorites·Details
#20
@bonitopp Хахахаха 😂
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Поглиачиsmoothmanmk2
2Калинкаlavabo331
3Дарлаmitevskad1
4Бони Топbonitopp1