TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kebide27 @kebide27
#reach: 655   ( 2040rd )
#followers: 657   ( 6804th )
Немакедонците во даден момент ги предадоа Македонците.
Уште еден Немакедонец (Влав) кој јаде пие се дружи со Македонци, но им го зари ножот во грб. https://t.co/0ctpj8wSOD
6ReTweets21Favorites·Details
46-ти ден,
27 дена,прашањата беа, само за Бугарите.

Сега прашањата се до сите родители, без разлика на кој народ припаѓаат:

Дали сте Монструми ??? Доколку ова го правите на своите деца ???
Дали одобрувате, тоа да се прави на други деца https://t.co/sfZ438WehS
0ReTweets2Favorites·Details
@ivanov_zoran Зоштотвитот ме потсеќа на *њега....😂😂😂
0ReTweets0Favorites·Details
@jovankrajevski Замисли да си, ама не си !!?
0ReTweets0Favorites·Details
@MKDProLet Ја мајката, како било ! По таткова линија на лево.
Шпионска и обучена група се вработувла..😂😂😂

Навистина се леви. И полека со генијалноста ги достигнуваат овие од СДСМ.😂😂😂
0ReTweets0Favorites·Details
@skopjaneco_t Ништо не заборавил.
Морал !!!
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Zoran Ivanovivanov_zoran1
2Jovan Krajevskijovankrajevski1
3Мaргаmkdprolet1
4SkopjanecoTskopjaneco_t1
5Раск🅰️жу🅱️ачотtoilet_paper101