TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kibble D @kibbled9
#reach: 73317   ( 190rd )
#followers: 1560   ( 2748th )
Абе шупелки. Приватен сектор е тој што треба да работи во петок пола работно време за да не зимаат луѓето денови одмор за да си ги завршуваат трчканиците по институции.
50ReTweets246Favorites·Details
Абе не е плишано пилето море 😆 https://t.co/BqVFLPBVC4
12ReTweets90Favorites·Details
гимнастика и атлетика само за први спортови за деца. баталете екипни спортови. https://t.co/jRLp3DEypK
11ReTweets74Favorites·Details
Само овие се понетачни од нас https://t.co/KVWG8pv4Ly
11ReTweets68Favorites·Details
Ладничко бе. https://t.co/xn5MYH8onh
6ReTweets75Favorites·Details
Еве го пак шампиончичот https://t.co/06nnRUVd5m
9ReTweets65Favorites·Details
8ReTweets67Favorites·Details
Би направил да е задолжително секој штом наполни бар 40 години да добива часови по некој инструмент. Замисли да научиш да свириш гитара или клавијатури на стари години онака за душа аматерски, да можеш да си скинеш било која песна и по дома уз мезе, да си музицираш лаганица...
9ReTweets58Favorites·Details
Леле колку сакам есееен...!!! Па тоа бои па паркот суви лисја шушкаат па фини алиштенца да се дотераме... 😍

*Еби си мајката бе.
8ReTweets55Favorites·Details
Тие шо од прва им поминува отисокот се со Фајзер и АЗ. Тие шо пробуваат од втора на лева па ќе им пројде се со Спутник, Синофарм и Синовак. Тие шо не им поминуе никако се антиваксери.
9ReTweets49Favorites·Details
Овие шо искачаат на прослави по плоштади и шо свират со коли, заедно сите немаат осмо одделение. Од било која комбинација.
7ReTweets49Favorites·Details
Дечки следниот викенд праиме кафана со @Schiffer_PG14 @Meskov81 и уште пет шест други твитер божества од цела Република Северна Македонија. Кој сака да ни се придружи лајк и РТ. За повеќе инфо кај мене во дм.
7ReTweets24Favorites·Details
Поспиј си. Ич да не ти е гајле. https://t.co/C1TNASoQfT
5ReTweets18Favorites·Details
Мама лабче ❤️ https://t.co/mV9VMllOql
5ReTweets8Favorites·Details
Андон и Софре https://t.co/tyAYqOjF5V
0ReTweets21Favorites·Details
Ново убаво додце https://t.co/MqneG6v8PL
1ReTweets12Favorites·Details
Петре антипатичен ама оваа почнуе да ми е све поодвратна и поодвратна.
0ReTweets14Favorites·Details
Од релативизатори сте се свичале у дискредитатори. У реду е бе клошари. Имаме памет, имаме очи. Гледаме, слушаме. Не сме тука за вие да не просветлите.
1ReTweets4Favorites·Details
500 и кусур заразени денес и 15 починати али други се приоритетите.
1ReTweets4Favorites·Details
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1andon.ru🔱🔱🔱andon_ru27
2Chlamydiaschiffer_pg1413
3Sofre Trifunoskisofretrifunoski10
4Обичен човекmeskov817
5Εφτελιαeftelijanamajka5
6[email protected]redpoppiesm5
7Ариелnosoytuproblem4
8tribananachokoleshnik4
9гуштер.igu_ana324
10Elliepeseva3