TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

КиМиЗо @kikuvche
#reach: 49169   ( 647th )
#followers: 2580   ( 1459th )
#1
Дешавкава со Коби те терат да сфатиш колку работите за кои секојдневно се нервираш се ништо во споредба со вакви трагедии. Вистина нешто за шо живци киниш ти е можда приоритетно во моментот, ама барем си жив и со секој здив имаш шанса пак да покушаш.
14ReTweets89Favorites·Details
#2
Nedela e za da glumis umren/a-semensinapovo https://t.co/Gy5QiQUDOF
3ReTweets91Favorites·Details
#3
Да не излегвам: Само дома седиш, ни друшка ни дружина немаш. Оди шетај, кога че ти се вратит ова време?
Да излегвам: Куќа не ти е замилена, ништо не пофаќаш, само за пари трошење си, ништо не прајш освен шо спиеш и шеташ, заозбили се.

*крстон од Водно✝️*
12ReTweets40Favorites·Details
#4
Ај пуштај ми се бе.
5ReTweets46Favorites·Details
#5
Лујџе положив со книга нефатено аххааххахахаха идемо бре нема пазииии🎉🎉🎉🎉🎉
1ReTweets53Favorites·Details
#6
Ако немаш решавано равенки со две непознати со татко ти во 11 навечер, ти дур плачиш над тетратката, а тој со дерење ти го кинит листот, не мојме да сме другари. Немаш карактер. https://t.co/oDoKDTdk5o
6ReTweets32Favorites·Details
#7
Душа уба❤️🍀 https://t.co/P5o7ZFS2QT
4ReTweets35Favorites·Details
#8
Напишав прва, за првпат. Уше еднаш ако напишам, ишала ракава да ми паднит.
3ReTweets31Favorites·Details
#9
Пушти ми порака за никад да не ти вратам, маму ти јебем!
6ReTweets22Favorites·Details
#10
Се прајш дека не ти е гајле, као јоло прејако ти е, по журки, не се замараш, ноу хард филингс. И си идеш дома после забава, си облеквиш пижами, легвиш в кревет и останвиш сам со себе. Е немат бегање, мислите на најако ти се пуштени.
4ReTweets27Favorites·Details
#11
Бев сама дома. Имав можда 9 години, ете и 10 нека се. Звонав. Ги рушив 4ката и 6ката на фиксниот. Дојде сметка за телефон изгор. Уште го памтам ќотекот од мама. А јас само сакав да ја спасам Лола:))))))) https://t.co/er93YvmZiT
0ReTweets38Favorites·Details
#12
Lugje Krusevo sum, rakija pees denari e alo ahahahaah
1ReTweets33Favorites·Details
#13
Кажи и на женска ти да не се секират, не ми се свиѓаш.
4ReTweets20Favorites·Details
#14
српскион твитер е стопати појак од нашиов.
1ReTweets28Favorites·Details
#15
За љубов се потребни двајца, а за пиење само еден, па зато денес во Пехчево се славит само Св. Трифун. За многу години нека е @Act_A__Fool 🥳
5ReTweets15Favorites·Details
#16
Вевчани моментална ситуација🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 https://t.co/yTjPOpioQU
0ReTweets29Favorites·Details
#17
Не знам во која држава беше, уште во основно бил воведен предмет Емпатија. Сместа, под итна постапка да се воведит и кај нас, зато шо сме постанати саможивни имбецили.
5ReTweets13Favorites·Details
#18
И сфаќаш дека на никој не му е гајле за тебе. И дека требит да си си понежен кон себе, зш на крај ти си си онај шо ти ги сослушвит маките, и ти си онај шо че останит до крај со тебе. Е да...
4ReTweets16Favorites·Details
#19
Сакам пак да имам 15 години и поинаку да си го уништам животов.
3ReTweets12Favorites·Details
#20
Не, па види. Шо е за да се десит, че се десит. Не можам ја да овертинковам цело време работи, шо би било кога би било и да си го малтретирам умов и да тапкам в место. Ниту пак се трудам да импресионирам некој, ниту очеквам за некој да паднам на гз. Толку
2ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Жуче од лескоецnemozapojke29
2Саретоmrcatorka25
3🤜 Ремет Клан 🤛™atenttion_whore20
4BMlicetobm18
5sweet but SALTY🧂♕donotcallmsugar16
6awesome blossom 🌸horridchildd11
7Менде Гибнатиоmakdestruction10
8Црниот од Германија🇩🇪farbancrn10
93maj3maj8310
10Ненајаденact_a__fool9