TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ким Јонг-ун @kim_jong_glaven
#reach: 126979   ( 12th )
#followers: 2027   ( 1859th )
#1
Земјотресов траеше подолго од вашите врски.
57ReTweets202Favorites·Details
#2
Денес видов еден седеше на кафе без телефон, таблет, лаптоп...
Само седеше и пиеше кафе.
Психопат 100%
40ReTweets197Favorites·Details
#3
Саботата бев толку пијан шо ја преболив и бившата на другар ми.
35ReTweets164Favorites·Details
#4
Можит да се мажите и кога не сте трудни.

- Пауло Коелјо
31ReTweets151Favorites·Details
#5
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Не била заинтересирана за мене
🇪🇸 Не била заинтересирана за мене
🇳🇱 Не била заинтересирана за мене
🇫🇷 Не била заинтересирана за мене
🇮🇹 Не била заинтересирана за мене
🇲🇰 К У Р В А
31ReTweets131Favorites·Details
#6
Баба is typing...
Баба is typing...
Баба is typing...
Баба is typing...
Баба is typing...
Баба is typing...
Баба is typing...

Баба: Пази да не ти клат џоинт во сокот.
23ReTweets149Favorites·Details
#7
Поздрав од Ресен. https://t.co/PdTD1t4Vt5
12ReTweets171Favorites·Details
#8
Му пишав на Дедо Мраз шо сакам за нова година... ме блокира.
26ReTweets118Favorites·Details
#9
Само да ви кажам. Да ги сакате и почитувате родителите и да поминувате повеќе време со нив! Зошто кога ќе ги нема ќе сфатите колку ви значат и ви фалат!🖤
19ReTweets134Favorites·Details
#10
Недела е ден за на село. https://t.co/Tqs21V455c
19ReTweets124Favorites·Details
#11
Отворив на интернет секс шоп. Какви вибратори има другари, добро е и ова малку шо ебеме.
22ReTweets108Favorites·Details
#12
Не можете да ги воспитувате децата онака како вашите родители ве воспитувале. Зошто вие сте тогаш воспитувани за свет кој денес не постои.
25ReTweets98Favorites·Details
#13
Три причини зошто не ти пишам.
1.
2.
3. Не ми пишиш ни ти мене.
21ReTweets110Favorites·Details
#14
ПРЕКИНИ ДА МИ СЕ СВИЃАШ!
27ReTweets83Favorites·Details
#15
Ти ми си како песна на француски...ми се свиѓаш, а ништо не те разбирам.
18ReTweets104Favorites·Details
#16
Баба ми: Во наше време ништо пред брак.
* а се омажила на 15 години дека трудна.
17ReTweets105Favorites·Details
#17
nikoj:
nikoj nikogas:
majka mi: molci tamu kako ne tie sram od 2kg meso te porasnav
18ReTweets97Favorites·Details
#18
Сликава не е моја ама морам да ја споделам.
Галичица и Преспанско💙 https://t.co/VIRrujz2fa
16ReTweets103Favorites·Details
#19
Нови ти се патиките?
- Да, од кај знаеш?
Па гледам ги соблекуваш со рака.
22ReTweets80Favorites·Details
#20
“...is typing”
Јас: https://t.co/SHD1zIiKVg
19ReTweets89Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1awesome blossom ❄horridchildd572
2Ид Нина 🍀id__nina211
3Саретоmrcatorka187
4гуштер.igu_ana3298
5cup of TEA_tejka_85
6🌕🐺theyoungblood1685
7Синеcorner_4384
8Кили 🏹acetalukas74
9Жуче од лескоецnemozapojke61
10Daydreamer 🌠unomochaccino58