TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

БИЧЧ ПЛИЗЗЗ @kirilmkd
#reach: 57709   ( 486th )
#followers: 5612   ( 497th )
#1
Марјана Станојковска требаше да ја земат да глуми наместо Атиџе и филмот да го снимат тука на плоштад со Скопје 2014та барок и горе во соба во мериот. Името да му беше Ебена Земја.
9ReTweets98Favorites·Details
#2
Неписмена глупа вмрана ... :) Да не постоеја ќе требаше да не ги измислиме. https://t.co/oLGMVj1ovp
12ReTweets78Favorites·Details
#3
Жена ми ме части за роденден годинава порано <3 https://t.co/k6NUzs17dk
2ReTweets38Favorites·Details
#4
Чекајте малце другари ... Како тоа не се вратил по виќенд отсуство а тек у Четврток сабајле се освестиле?
5ReTweets17Favorites·Details
#5
Ганка и Јасна да се сретнат со шефот на кејтеринзите ...
4ReTweets10Favorites·Details
#6
Ја на 5г дете не би му давал да јаде кучешко месо. https://t.co/E9CLtJlUfj
1ReTweets14Favorites·Details
#7
Моменталната ситуација во белата палата. https://t.co/2TCh8HcKJZ
3ReTweets8Favorites·Details
#8
Еден чај од вмровски солзи со мед ќе ве молам ... фала https://t.co/j5EOdsCp5o
1ReTweets13Favorites·Details
#9
Доза локален хумор ... рефрешинг :D https://t.co/1KUWryLbfF
1ReTweets12Favorites·Details
#10
Ах бре скопјенце бре што ти направија ... клети едни.
#Скопје1984 https://t.co/BiXgMGiWz1
2ReTweets9Favorites·Details
#11
53% гласале 7ца ... Затоа другари не можеме да имаме убави работи. https://t.co/1pjswazu7F
3ReTweets5Favorites·Details
#12
Моменталнава политичка ситуација објаснета ко шпанска серија.
- сдсм го уценува вмро да гласа за законот за ЈО или нема предвремени.
- дуи го уценува сдсм за законо за ЈО со нови барања и игра на карта отворен брак со вмро
- беса и алијанса го уценуваат сдсм знаејќи за дуи.
:O
3ReTweets5Favorites·Details
#13
Ја гледам Лила на Сител ... Не е можно волку да е одвратна на хаде :(
Тиња
1ReTweets10Favorites·Details
#14
дуи уценува - масло на платно
1ReTweets9Favorites·Details
#15
Твитов има една мана, тоа што авторот е неписмена фејк њуз вмрана. https://t.co/VaPVfrSYxo
1ReTweets6Favorites·Details
#16
Оваа вмровскава евреинка Рашела Мизеријахи мора да е стенд ап комедијант .. друго објаснување немам за нејзиниве обиди да ја оцрни работата на Мила. https://t.co/0bTQKsEUnf
1ReTweets5Favorites·Details
#17
@MemesCentraI @grof_Zarkoff He looks like Samuel L Jackson died and reincarnate.
1ReTweets5Favorites·Details
#18
@mindplumber Заев му е брат на Мицковски, а Џафери им е татко. Мајка им Катица Јанева е во затвор.
Во 1506 епизода и Боки 13ка им е брат од сестра сменет.
2ReTweets2Favorites·Details
#19
@MaximOvertroll @Giotto_mkd Се лизнал и паднал на коката затоа тестот ќе покаже у втората епрувета ..
1ReTweets4Favorites·Details
#20
Ја и жена ми ко ќе облече штикла. https://t.co/mdl4YO6u1f
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Baze Lazevskibazelazevski18
2Maximum Overtrollmaximovertroll6
3Токсичен1 🗣covek16
4Ljubišasulimanovic5
5Еј Бреј (Африканец бр.0002)gogiche5
6Џотоgiotto_mkd4
7Стефан Богоевstefanbogoev4
8Дизиdizajnerot4
9Самосвесенragingdemon14
10Mangoran_man4