TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кирј(@н@) @kirjana_
#reach: 2601   ( 1302nd )
#followers: 779   ( 5918th )
Незнаење во сите пори од нашето општество ..
2ReTweets8Favorites·Details
@BabyBlue3344 Ми кажаа С
0ReTweets5Favorites·Details
И не научив дека треба да избегнувам простории каде што се пуши, грло ме фати пак
0ReTweets5Favorites·Details
@Klenentz_DGrejt Абе не Б абе С бе
0ReTweets3Favorites·Details
@tainstvenodete @dreamhouse99 Бело вино 1 л
0ReTweets2Favorites·Details
@dodo__81 За 20 сек.
0ReTweets2Favorites·Details
@rockythechamp7 Не може никој со него
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@ludi_88 Значи на сите
0ReTweets1Favorites·Details
@AristoCat221 Треба да може по логика
0ReTweets1Favorites·Details
И така многу веројатно ќе го изгубиш и тоа што го имаш сакајќи да удоволиш, за тоа малку што го немаш ..
0ReTweets1Favorites·Details
@nesosk На Густо ми се најубави
0ReTweets1Favorites·Details
@VampoTheOne Спанаќ
0ReTweets1Favorites·Details
@DarkOnchevski Ќе ни се лупне од глава еден ден на сите
0ReTweets1Favorites·Details
@dodo__81 Не се дружам веќе со пушачки
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Shadow ( жбрце ) Чедомир Ускоковиќ звани Бекчиќdodo__812
2R O C K Yrockythechamp71
3Ludi Milojko 88ludi_881
4БејбиБлу 💋babyblue33441
5TheAristoCataristocat2211
6Таинственото Детеtainstvenodete1
7Dream Housedreamhouse991
8Клеменtronix 🐲klenentz_dgrejt1
9Нешоnesosk1
10Владимир.exevampotheone1