TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Клеменtronix 🐲 @klenentz_dgrejt
#reach: 13213   ( 660rd )
#followers: 822   ( 5650rd )
Не знам дал се умира од Ковид, ама знам дека се умира од осаменост, од немање кој да ти пружи рака, чаша вода , една супа со петле.
Бидете луѓе..од тоа не се умира.
13ReTweets162Favorites·Details
Клеженц -негативна.
Лакирам црвен лак. Свугда. Искочив. Чао. https://t.co/pwtullbpdW
0ReTweets61Favorites·Details
Не можам сеа..новите челиња ми стигнаа... https://t.co/pxHeRAOWUA
0ReTweets28Favorites·Details
Контра патетичните романтики на Донка и Кежо. https://t.co/fV5MQkwO7H
0ReTweets20Favorites·Details
Во 2023 луѓе крадат храна.
Не зашо сакаат, него зашо не можат да си ја дозволат.
Да се разбереме, ако мислиш дека си видел некој да стаа храна у некој џеб, ракав ил шо да е, НЕ СИ ВИДЕЛ.
Есмо јасни?
Никој нема да цркне од маркетите ако снема нешо.
Ама некој ќе цркне од глад.
0ReTweets19Favorites·Details
Ај ваму малце внимање!
Дај бе да вратиме вечерна школа, часови по танц, бечка школа, домаќинство и слично. За сите полои и оние измеѓу.
Грди сте..Грд е светов братууу..од простотилак. https://t.co/XTF0qRykuE
0ReTweets17Favorites·Details
Контра патетична романтика на Донка и Кежо парт 2. https://t.co/FBFDxKUPWo
0ReTweets12Favorites·Details
Ко шо на Клеменц може да и текне дека ја зима некој здраво за готоо, на никој.
И истиот после ќе си го зажали животов и денот коа се родил... https://t.co/VYRaiN9ZQI
0ReTweets11Favorites·Details
Кубурата најдена.. https://t.co/25bVa3xEAg
0ReTweets11Favorites·Details
Ајмо ментал хелт брејк.
Бидете нежни со себе!
0ReTweets10Favorites·Details
Неам доги. Клеменц премиум.
0ReTweets10Favorites·Details
Пред Снуп,ја го кажав истото. Прво заблагодарете се на СЕБЕ, за све што сте поминале, надминале и постигнале. Никој друг, како вие самите, не сте сте избориле со своите искушенија и предизвици, на своја кожа у прво лице еднина. Сакајте/почитувајте се себе!
Ал Снуп го кажа боље:) https://t.co/PR68sw5FiK
0ReTweets9Favorites·Details
И така...до кај сме?
0ReTweets7Favorites·Details
Д тајм машин! https://t.co/0Z23WrgSeQ
0ReTweets7Favorites·Details
@flyme2the_moon_ Така де. мислите. Не јебете
0ReTweets5Favorites·Details
@kezhmanprvi Ги продааш и двете и си идеш од државата.
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1The Templarandon_usa26
2Chlamydiaschiffer_pg1419
3Sir Olivertnt_oliver9
4‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_8
5Darko Kezhmankezhmanprvi7
6Sunshineubava_i_milna6
7Нешоnesosk5
8🔊shushmula5
9BBbeelyana5
10Кромитчеkromitche4