TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Коинофоб @koinofob
#reach: 603   ( 2054th )
#followers: 604   ( 7355th )
@Carevata_Kerka Па нормално. Тие што ги бива за себе си ги чувам.
0ReTweets2Favorites·Details
Добро утро екипа https://t.co/Y65YCkKl3A
0ReTweets2Favorites·Details
@MisModular На Водно, јуни 2007
0ReTweets1Favorites·Details
@FicoKu Оти па 20??
Тој на 16 што избегал од дома, не завршил средно, тој да си го чува лепотицата.
Да ја тепа за секое изгубено ливче у кладилница, да му носи пиво дур гледа фудбал со колегите од карвош.
Ама битно не живее со неговите 🙄
0ReTweets1Favorites·Details
@Carevata_Kerka Еми, прво ги кажуваш на други, па ако функционираат, почнуваш да ги применуваш и престануваш да ги делиш.
И измислуваш нови за тестирање. 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@Carevata_Kerka Ај пробај па кажи дали функционира 😁😁
0ReTweets1Favorites·Details
Ако некогаш станам транс, ова ќе биде причината... https://t.co/XYLA9TqjvP
0ReTweets0Favorites·Details
Безграничните домети на човечката глупоќа... https://t.co/qJLsjCuEGd
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Царевата Ќеркаcarevata_kerka3
2Мис Модуларmismodular2
3Летечи фахманficoku1
4Phoenix™dataasum1
5BUBErealisrear1