TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 13757   ( 1500rd )
#followers: 9278   ( 198th )
пред некој ден на пијано го донесов мачево дома и мислам дека сега сум официјално cat dad https://t.co/lMa4gz1koz
5ReTweets213Favorites·Details
не знам дали е волку смешно или дека е 1:30 https://t.co/d3NHCxpAyo
2ReTweets6Favorites·Details
кој мислел дека е добра идеа адрес барот на сафари на iOS 15 да е доле наместо горе секоја чест
0ReTweets3Favorites·Details
вчера на тикток видов видео од некој шпански филм као жена е заглавена у некоја глува соба и го гледа маж и шо праи кроз огледалата и као пробува да побара помош ама овој не ја слуша и се внесов у причата и забораив да проверам како се вика филмот сакам да кажам најдете ми го
0ReTweets5Favorites·Details
ПОШТУВАМММММММММММММ

ZeeBomb, Matej Foltz - S.O.S. https://t.co/wBnRa7vGgO
0ReTweets1Favorites·Details
@Go2bedReal дададададада свака част :)))
0ReTweets0Favorites·Details
@ela_kedojdam бубим :*
0ReTweets0Favorites·Details
@lwyr_up аууууууууу браво :) не знаев :)
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1АЈЕРДНАgo2bedreal1
2бабата на томиџериela_kedojdam1
3Jesse Pinkmanlwyr_up1