TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џонтра Волта @kotvitaneskita
#reach: 0   ( 42075th )
#followers: 398   ( 10336th )
@sararadjenovicc Ti si na oba snimka
1ReTweets2Favorites·Details
@sararadjenovicc Јесте све у БЛ овако топ?
1ReTweets2Favorites·Details
Среќен роденден @onlyhestia
Сите желби да ти станат реалност
1ReTweets1Favorites·Details
@Mica90424053 Тмурно утро, кое ти го разведри
Добро утро
0ReTweets3Favorites·Details
@OdArgeadite @Grdo_pajce Како корисни? Шерпи да не ти подарувале? 😃😃
0ReTweets3Favorites·Details
@P0KIO @Or_Spit @BirdOfLiverpool и @Lilith_122 стварни се разбираат и нека се договорат кога да ги носам на пиво и да гледаме утакмица. Моето познавање да не се фалам а ма не е мало
0ReTweets3Favorites·Details
@BirdOfLiverpool @P0KIO Јеби јеби 🤣🤣🤣
0ReTweets2Favorites·Details
@Lilith_122 @BirdOfLiverpool не пушти нога денес, меѓутоа ова е за пофалба 👏😍
0ReTweets2Favorites·Details
@Or_Spit Ако мислиш на Челзи - Тотенхем да
0ReTweets2Favorites·Details
@Lilith_122 @P0KIO @Or_Spit @BirdOfLiverpool Или со мене не ви се гледа 😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
@BirdOfLiverpool Па што напраи со таа Малта? Мислев си била и дошла 😃
0ReTweets2Favorites·Details
Уште кога седна на клупата на Челзи, тврдев дека Лампард е најлошиот тренер кој некогаш бил во ПЛ. Тоа се докажува од коло во коло и сега во Евертон
0ReTweets1Favorites·Details
@BirdOfLiverpool Е па за сите што ги сликаа скршените нозе
Набијем вас на к...
0ReTweets1Favorites·Details
@Lilith_122 И ја го прогласувам џа умрено
0ReTweets1Favorites·Details
Отидов да кењам и веќе 4:0
0ReTweets1Favorites·Details
@elektraska Ako si plava u Turcija kje projdeš ko alva
0ReTweets1Favorites·Details
@todorka31 Mene rodnini ne me stavaat vo close frends 🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@_alma_3_ Jel ti ne spavaš po cijelu noć ili rano ustaješ? Dobro jutro
0ReTweets1Favorites·Details
@elektraska Ako go plakjaš kje se buniš, ami kako
0ReTweets1Favorites·Details
@Lilith_122 @BirdOfLiverpool Тоа и мислев. Добра мачка
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ја.Сbirdofliverpool13
2Лилитlilith_1229
3Ин Маут Енд Свалоуor_spit6
4🦋__callmegina__6
5Hestiaonlyhestia5
6Електраelektraska4
7oblandadizelasica4
8Tvojata pijana majka_bubsss__4
9🍀₱Ø₭ł🍀p0kio3
10Sara Kuma Liska,sex instructor-first lesson freepizdavimater3