TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јордан Пиперката @kozica_cer
#reach: 55148   ( 414th )
#followers: 11682   ( 115th )
Медо.. Брундо... https://t.co/CIbYYcMRtB
22ReTweets146Favorites·Details
Добро бе, зошто не кажувате вакви работи... https://t.co/ynldi1L2JX
18ReTweets90Favorites·Details
Еве ви ја @Prikazna1 , кој ја бараше... https://t.co/np2N3iK0IS
6ReTweets145Favorites·Details
Има ли поубаво од ова, ни комшии ни бутур. Мир и тишина. https://t.co/ADMP4HIRKN
10ReTweets111Favorites·Details
До јаја, шо би рекле србите.. https://t.co/W2FlYbyhDe
6ReTweets119Favorites·Details
Сонце на дождов... https://t.co/Sq2I6lnXbx
5ReTweets114Favorites·Details
Твитерџика во облаци.... https://t.co/a6dOupjrB7
8ReTweets79Favorites·Details
Наводно на Водно. https://t.co/iWnYw44u7U
6ReTweets82Favorites·Details
Од убавините на Водно ова... ме одмара кога ги гледам камењава со мов... џоа Норвешка... https://t.co/oH7y2h4Jhi
5ReTweets70Favorites·Details
Од Дедо Мраз и желби, оваа ... https://t.co/o4WPopgkXT
7ReTweets57Favorites·Details
Добро утро... https://t.co/pJghe63UmY
6ReTweets56Favorites·Details
Само искра треба за огномет... https://t.co/kyUzaNiJfr
8ReTweets49Favorites·Details
Државата треба да ни се вика.. Верувале или не.
7ReTweets44Favorites·Details
Најлошо чуство е сеедно...
6ReTweets44Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Golden.Bzlatarkata12
2Kokorarstallkerrka3
3☕ Кафеџија ☕kafedzijata_3
4Marijamaja009140952
5Nemo Nemonemo010119732
6Суљо и Муљо(заеднички профил)senieni2
7Даниелаingeingedani2
8Изгубен Патник23chento2
9Marija Danilovskamarijadanilovs12
10❄️Snow White❄️snowlover_2