TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кралот Влав @kralotvlav
#reach: 16293   ( 1783rd )
#followers: 1586   ( 2416th )
#2
Полека сконцентрирај се 😂 https://t.co/59AKUvNf1U
2ReTweets5Favorites·Details
#3
Колку ти е заебано утрово? https://t.co/Z4i2lg8bdD
1ReTweets5Favorites·Details
#4
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА https://t.co/MmBNjhyX8x
1ReTweets5Favorites·Details
#6
Она кога гомното ти чука на шупак 😂
#упс https://t.co/L9FeyU8eGG
0ReTweets3Favorites·Details
#7
@kreker227 https://t.co/hzfFujxnel - Deep Purple - Solider of Fortune
https://t.co/XbRuAFlIeF - The Rolling Stones - Paint it, black
0ReTweets3Favorites·Details
#8
@Kikiku98 Од Ден Браун сите книги ги препорачувам. 😄😄
0ReTweets2Favorites·Details
#9
@ProblemByMe @Shisharka_ 😂😂😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
#10
"ама и повкусно ми е лепчето отколку месото" - #Влашкаработа 😅😅 https://t.co/dirHrk66Ph
0ReTweets2Favorites·Details
#11
@topceglopce А да ти ѕвонат? 😂
0ReTweets2Favorites·Details
#12
@eerieeira И мајка му била некад металец во животот 😎
Аааа нееее 😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
#13
@sugaryouknowme Недоволно влашко размислување... 😝😂
Власи сте, така? Јер Дорфулија 😅😅
0ReTweets2Favorites·Details
#14
@TheEvilShort @ChokingHazard3 И мене истото ми се дешаваше. Вирус е, прај му формат 😅😅
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@dark_pages_22 @ChokingHazard3 Underworld, сите 😄😅
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@BejbiBoy Исто даљинско имаме 😅😅
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@anjastanisic Нулта година не постоји...
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@BejbiBoy Ако е перфекс праска да хахах
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@BejbiBoy Добар избор! 😅😅
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Тинка Минкаtopceglopce9
2Германка™🇩🇪sugaryouknowme4
3Даниелаingeingedani3
4Ариелproblembyme3
5Гуру де Коркаш™bejbiboy3
6Astrid Eira 👽eerieeira3
7Nautiluschokinghazard32
8Бруми метлата.kikiku982
9Mалечка_mimkaa_2
10Candy Cane 🍭kreker2272