TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Candy Cane 🍭 @kreker227
#reach: 72699   ( 486th )
#followers: 0   ( 39414th )
#1
Леле луѓе морав хахахахххаљх https://t.co/NRtc67uoYa
41ReTweets231Favorites·Details
#2
Убаво е да имаш факфренд, ама знаете ли како е некој да ви каже те сакам за време на секс?
15ReTweets151Favorites·Details
#3
Колку треба да си ментален за да кажеш ај чим сте толку блиски со другарка ти да праиме тројка..? КОЛКУУУУУ?
7ReTweets132Favorites·Details
#4
Ја видов феферонкава и ме потсети на него :) https://t.co/oAdWqFFxGT
13ReTweets114Favorites·Details
#5
Ме аднува некој лик на инста, го прифаќам и не поминуваат ни 5 минути ме аднува и девојка му.. Хахахах добро
2ReTweets138Favorites·Details
#6
Има еден лик шо ни пишува и мене и на сестра ми.. Денеска мене, утре нејзе и така.. А знае дека сме сестри, па А Л О 😂
7ReTweets119Favorites·Details
#7
Да се правеа деца со свршување на жената, во светот ќе имаше 20 луѓе хехе
10ReTweets101Favorites·Details
#8
Има ли нешто поубаво? 😍😍😍😍😍 https://t.co/dQ4vgr6XXc
1ReTweets111Favorites·Details
#9
Јас, ти, кров, црвено вино, ѕвезди и муабети за Универзумот...
16ReTweets64Favorites·Details
#10
Мене ме пријавивте шо ме пријавивте, туку се најде ли некој паметен да го пријави проблемот со кучињата??? Утре може вас да ве нападнат, вашето семејство, било кој.. РАЗМИСЛЕТЕ МАЛЦЕ
8ReTweets87Favorites·Details
#11
Која ви е најомилена песна шо постои? Мене Bed of roses дефинитивно
6ReTweets84Favorites·Details
#12
Мајка ми си ја барала масерката на фејсбук онака како шо и е запишана во телефон "Марија масерка", и да е уште потрагично наместо во search го објавила како статус 🤦🏻‍♀️
2ReTweets77Favorites·Details
#13
Опишете со гиф како се осеќате моментално😂
5ReTweets63Favorites·Details
#14
Колку сме онлајн шо сме психички отидени од карантинов?
0ReTweets75Favorites·Details
#15
Ќе ви досадувам сега со вакви твитови 😂
Пишете кој град ви оставил најголем впечаток од сите што сте биле досега, таман и да добиеме идеја за наредна дестинација после хаосов.. 😁
Еве мене Минхен и Лисабон, не можам да одлучам кој од двата❤️
2ReTweets67Favorites·Details
#16
Да ви ја разрешам дилемата..
Јас сум пола 🇲🇰 пола 🇷🇸, значи јас сум најубава, џабе дебатирате 😂😂
4ReTweets58Favorites·Details
#17
СЕ ПАЛАМ НА СРБИ ЗНАЧИИИ МНОГУ!
6ReTweets49Favorites·Details
#18
Добро бе, има ли и некој друг панични напади поради коронава или само јас сум? 😳
1ReTweets64Favorites·Details
#19
Ме блокира дека не му враќам во дм, откако претходно во твит ме нарече курва 😂😂😂
КОЈ САКА НЕКА ЧЕСТИТА 🥂
2ReTweets60Favorites·Details
#20
Знаете ли како мама ми се "заканува" по дома? Со зборовите "Сега ќе му кажам на татко ти дека имаш тетоважи" 😂😂😂
2ReTweets58Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ненајаденact_a__fool58
2dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_135
3SheSaidSheWas1818shesaid31
4Трпанаnatalijaaat23
5Професоротthe_machine1019
6Сомнителен ✨somnitelen6917
7sweet but SALTY🧂♕donotcallmsugar16
8Џеси Џејмсigor_barca16
9Scarlett O'Harascarlet8914466516
10Ali.Aivvdjalien14