TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 39948   ( 103rd )
#followers: 6723   ( 412nd )
Дознаваме за криминал од албанската ТВ Ора.
Квази новинарчиња гукнете бе. Или ви снема лента?
39ReTweets174Favorites·Details
Нема доволна казна за ваквите.

https://t.co/NlUJBKXIdV
12ReTweets88Favorites·Details
Сакам да престанат со тоа 2023 plase be good to me..
Сами си носите одлуки, живејте со нив.
7ReTweets64Favorites·Details
Нема појако од ова дека им продолжија распуст на децава. Абе нема.
8ReTweets59Favorites·Details
Ноле кога пцуе, не чини.
Нашион репрезентативец кога опцу беше херој.

Двојни стандарди м?
3ReTweets56Favorites·Details
Не сте озбилни.. Аеродром се слушаме 🫢

https://t.co/kx3HTfPS7F
9ReTweets26Favorites·Details
За ѓупските работи.

https://t.co/if7gHWuH4P
5ReTweets35Favorites·Details
Уште е Јануари 💫 https://t.co/XEdbI64fPK
0ReTweets31Favorites·Details
РТ да му најдеме нов дом 🥰 https://t.co/aT6zRCW1rg
5ReTweets2Favorites·Details
1ReTweets13Favorites·Details
@MaminaMaca Ич не треба да го боли.

Глорификацијата е што игра сам, не играат други 10 за он да биде тој што ќе шутне и ќе е најдобар.
И секоја чест за истрајноста што ја има. Бар десетина од тоа да поседуваме, верувам ќе мрднеме од мртва точка.
0ReTweets15Favorites·Details
Симитче 🥰

https://t.co/Fz2JktUsgC
1ReTweets4Favorites·Details
Враќањето на тезгарџињата.
1ReTweets3Favorites·Details
@KKaterina8 Лени ❤️
1ReTweets1Favorites·Details
Каква лоша и одвратна споредба.

https://t.co/JKFXtvHyQE
0ReTweets5Favorites·Details
@bonitopp Ммммм woke
0ReTweets4Favorites·Details
@marsedonec Еве де, читам колку е не. Истите што се навлажнија на пцовкава на наш репрезентативец сега трубат како е недолично од Ноле 🤡
0ReTweets4Favorites·Details
@Act_A__Fool Досадно ти е?
0ReTweets4Favorites·Details
Никлас и Хансен ❤️🤍
0ReTweets3Favorites·Details
@ekvilibrija @bonitopp Најважно е да напаѓаат.. најтажно е што секогаш си смислуваат зошто.
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Scarlett O'Harascarlett_o_57
2Εφτελιαeftelijanamajka6
3Henry Chinaskihank___chinaski4
4баба зинетиcentraphor094
5🇲🇰 Букет 🇲🇰bouqet1004
6Wednesdaybonitopp3
7Еквилибријаekvilibrija3
8РОМАroma923771813
9Александар Бајковbajkoal3
10Pashtetaemilica322