TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џудит Неписмената ™ 🎉 @kroffni4ka
#reach: 24377   ( 1158th )
#followers: 9483   ( 182nd )
Последен работен ден на најтоксичното место, кај што сум била.
Две години работа, работа и пак работа. Преку 600 вонредни саати и многу разочарувања.
Верувавме дека ќе направиме нешто. Курац...

Чувајте си ги нервите и гледајте побрзо од мене да сфатите што вреди. ❤️
15ReTweets187Favorites·Details
Дечки, не ви е ладно?
0ReTweets12Favorites·Details
Јас не сум од дома да излезам.
Јас сум да седам по 12 саати на работа и да немам време по продавници да одам.
Излегов да купам штипки за алишта.
Се враќам со крема за лице, два пара фармерки, освежувач за воздух, флаша вино и бонбони.
1ReTweets5Favorites·Details
Добро утро, фанови!
Среќна среда! 😍 https://t.co/15kIuk81GW
0ReTweets4Favorites·Details
Без штипки!
0ReTweets3Favorites·Details
@Act_A__Fool @seedno_ *go stava gifot so spongebob i cokoladoto*
0ReTweets2Favorites·Details
@JovankaBroz10 ДОООООКАААЗ, ЈА САМ ТИ ЖИВИ ДООООКААААЗ 🎶
0ReTweets1Favorites·Details
@hambaboy Првин си викам "Зашо си тетовирал пандата од Емека рекламата" 😂 Гуглај!
Честитки новата тетоважа, да се множат!
0ReTweets1Favorites·Details
@pancake_mama88 Како бе, носот ми замрзна :'(
0ReTweets1Favorites·Details
@pancake_mama88 E да, тоа е многу вистинито. Јас родена во средина на летото не знам што очекувам. 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@PozitivaNaDenot Ќути, ми се лоши од мислата само.
Мразам зима, бљак.
0ReTweets1Favorites·Details
Кај да барам сега пашканат, све да му ебам.
0ReTweets1Favorites·Details
@1red2yellow3blu Кој ќе патува па ти 500км до Рамстор и Веро. ❤️
0ReTweets1Favorites·Details
@Dr_Koljo Го испеав тоа во главата, жими Цецата
0ReTweets1Favorites·Details
@cataphractus Намери ли се дом за душичката?
0ReTweets0Favorites·Details
@Generalot4 Се чудам како да стигнам до продавница.
0ReTweets0Favorites·Details
@1red2yellow3blu Имам на пазар, ама ладно ми е. Сепак желбата за чорба ќе биде посилна. 😍
0ReTweets0Favorites·Details
@1red2yellow3blu Последниот пат кога си кажав така (лани тоа време) излегов по пиперки и заглавив во кафана со другарка.
#домаќинка
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Caledonia1red2yellow3blu3
2Јованка Броз добра скрозjovankabroz102
3Милкс со ✨антителото✨pancake_mama882
4Sasho Andonovdr_koljo2
5Одебиacepn11
6Хамба 2.0hambaboy1
7Vlado Kocani Gospodact_a__fool1
8Џекиseedno_1
9Generalotgeneralot41
10Јасминаpozitivanadenot1