TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🍩Крофниче🍩 @krofni4e
#reach: 14035   ( 1865th )
#followers: 3474   ( 1038th )
#1
Да ви се пофалам со новото маче мое 😁 https://t.co/wANpm9i6wH
0ReTweets149Favorites·Details
#2
Не можам да дочекам да се излади, ајде повелете 😁 https://t.co/3kDAgrKimc
1ReTweets77Favorites·Details
#3
Аронија&боровница колач. https://t.co/CiMBgF6kXG
1ReTweets58Favorites·Details
#4
Само мене ми се многу грди овие? Значи ако некогаш купам вакви слободно да ме стрелате... https://t.co/aLVoYFVwXr
3ReTweets46Favorites·Details
#5
#6
Пошо @Idna_logoPetka не сакаше да ми направи со брокула!!!
Има и грашак и пченка па дури и морков. Знам дека италијанците нема да спијат мирно, ама ја ќе спијам со пуно меше ☺️ https://t.co/KWFET45jEy
5ReTweets24Favorites·Details
#7
Спенџарска лабаво во интермецо на журче... И после 200 заболени дневно...ја глупа сум дома што седам и возам точак со маска на мене...
2ReTweets31Favorites·Details
#8
Абе додека не го казниш македончето не се опаметува!
2ReTweets30Favorites·Details
#9
Домашнии 😍🍓
Е ова е вистинскиот мирис на јагода ☺️ https://t.co/kqnOzrQ9xg
0ReTweets36Favorites·Details
#10
Ако ми изгори колачот вие сте криви!!!
0ReTweets13Favorites·Details
#11
Деновиве го прегорев јутјуб со Галија 😁😍
0ReTweets9Favorites·Details
#12
Двапати налетувам на девојка што работи у кафуле и носи зимски чизми.. велам зимски ЧИЗМИ!!!
0ReTweets8Favorites·Details
#13
@Sherloche Среќен роденден 🤗🎂 https://t.co/DSRcohbr7M
1ReTweets1Favorites·Details
#14
Дали е можно до толку да ги анализирам луѓето во заби? ВатДФак не сум стоматолог... Боже сачувај...
0ReTweets4Favorites·Details
#15
Само ја можам да се истрипам дека Лидл дошле у Мк кога ќе го видам знакчето од Гулф бензинска... Значи они ми се најблиска асоцијација за лидл 😁🤣
0ReTweets3Favorites·Details
#16
@kazi_ultimatum Дај ма слика од колата 😁
Иначе со здравје и среќа да ја возиш🤗🥰❤️
0ReTweets3Favorites·Details
#17
@kristinna_vel @lIvonaIl Мори како ќе одиш на вакви??
0ReTweets3Favorites·Details
#18
@LeCaffeine Ама и капсулите од Кам се добри
0ReTweets3Favorites·Details
#19
@ingeingedani @SeniEni Сакааааам!!!
0ReTweets3Favorites·Details
#20
@tome_corner @1red2yellow3blu @zelenooka1212 Она е најсреќна дека @tome_corner и маж, ама само он си има осетено на душичкава за штиклите... 😁
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kristinakristinna_vel14
2Даниелаingeingedani12
3НаЖанеСреднатаsenieni9
4Неќам беlivonail9
5Дремкаdremka5
6SQL Superheroine 🌠programlabilna4
7Магнолијаmkddevojche4
8BubbleGumkazi_ultimatum4
9Мутелаlimuntabiet4
10Arkenstonearkenstone303