TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кромитче @kromitche
#reach: 79636   ( 202nd )
#followers: 1294   ( 2976th )
#1
Дечки, со една плата се живееше нормален живот ама нормалниот живот не вклучуваше летување во странство, два три телефона, две три претплати за телефон, компјутер, претплата за интернет, претплата за кабелска, машина за садови, и авокадо.
41ReTweets237Favorites·Details
#2
Сликава мораше да се сликне https://t.co/dVhBtwTFKu
11ReTweets175Favorites·Details
#3
Кога ја слушаш баба ама пред се си сепак господин човек https://t.co/fzwEkcWhSd
11ReTweets123Favorites·Details
#4
Некој пат ко ќе го сликнеш амбисот, амбисот ќе те сликне тебе https://t.co/lWfnMK9EV8
5ReTweets58Favorites·Details
#5
Ми се гади од постојаното сеопсежно форсирање на идејата дека мајката е породител од таткото. Да не биде никој не се пожалил.
8ReTweets48Favorites·Details
#6
Швајцарските алпи ги заборавив да ги постнам. До мене е или личат ко на посипани со прав шеќер? https://t.co/1hjvIto5KK
2ReTweets56Favorites·Details
#7
Жени. Не ли е време малиот црн фустан да го замениме со црвен?
5ReTweets46Favorites·Details
#8
полека го спушта телефонот и се оддалечува во хорорна реализација на вистината https://t.co/Ub0pWtvxQu
5ReTweets45Favorites·Details
#9
Имам за аукција еден колега што е тазе сингл од девојка инстаграмџика. Рибаунд му е поминат. Сите вакцини ги има примено.
7ReTweets39Favorites·Details
#10
Не знам што е, ама е топло и полно со нутела. Поздрав од египет. https://t.co/JwolV9whET
1ReTweets57Favorites·Details
#11
Домаќинска порција https://t.co/1SWTJQhUml
3ReTweets46Favorites·Details
#12
Во меѓувреме во Полска, твоите смрзнати ембриони мож влада да ти ги земе и да му ги даде на некој неплоден пар. Како сингл жена не мож да родиш док не ти потпише муж дека ќе е финансиски одговорен за детето https://t.co/C3YEQ9mE14
7ReTweets23Favorites·Details
#13
Колку е саат? Време ли е за сликава? https://t.co/EIyGMcS1iC
3ReTweets34Favorites·Details
#14
Кој рано рани, рано му се јаде
5ReTweets28Favorites·Details
#15
Луѓето се сакаат ради тоа што се, не ради тоа што ти мислиш дека би можеле да бидат. Од управата.
5ReTweets24Favorites·Details
#16
Така е! Правда за кромидот! https://t.co/ZOd9onk4HW
3ReTweets28Favorites·Details
#17
Донесувам уште две други погрешни одлуки за првата да не биде осамена https://t.co/mshRde3jZ9
3ReTweets24Favorites·Details
#18
Ви текнува твитот дека има body milk, body cream, boddy butter, body yoghurt.. што е следно? Епа пудинг...пудинг е следно 🤦🏽‍♀️ https://t.co/29bjVbpBkb
2ReTweets26Favorites·Details
#19
Добро кафе на далеку се намирисува
3ReTweets22Favorites·Details
#20
Бегство пред ручек https://t.co/hnjkkxNKDl
2ReTweets23Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Chlamydiaschiffer_pg1452
2Евианdotblackend46
3Спејсspejs_fraerot38
4PokojniTozajaopokojnitoza30
5Todd Hazetodd_haze30
6вина невинаnalutilus26
7Брадаlegovski24
8Caledonia1red2yellow3blu21
9Г-ѓа Старкmarincepink17
10Onocentauronagerot16