TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pindar @kurka_32
#reach: 65580   ( 283rd )
#followers: 981   ( 4424th )
Легни си, сабајле нема Џокович гипс таблите да ти ги качува на објект
14ReTweets112Favorites·Details
И тој папата откако дојде да не благослови мамата ни се еба
16ReTweets78Favorites·Details
Вело Марковски за Министер!
Жена му советник!
Јас шофер на советникот!
13ReTweets86Favorites·Details
Нема посреќна жена од стара мома кога ќе биде невеста
6ReTweets91Favorites·Details
Смешно ми и е што да правам https://t.co/vIGhkSV6Rm
12ReTweets55Favorites·Details
Идеме сите заедно !!!!

Ц Е Л О С К О П Ј Е

В М Р О В С К И Г Р А Д

В М Р О В С К И Г Р А Д

В М Р О В С К И Г Р А Д !!!!!
12ReTweets50Favorites·Details
Јас не пуштам техно, ама дефинитивно со @JBurgundi направивме нешто ново летово за електронската сцена во Мк 🙏❤️ https://t.co/suXQg2qQqG
12ReTweets45Favorites·Details
Добро утро Македонски потрошен материјалу, кој црн ден веќе ни е по ред
7ReTweets52Favorites·Details
Пиндар ќе има сет сабота во Парк!!!
8ReTweets41Favorites·Details
Еве ќе идам да го покријам техното во Парк, ќе врне пак вечер
5ReTweets48Favorites·Details
Нема нешто по педерско од сликање машко во лифт, мислам кој кур ви е бе!!!

извини друже морав
6ReTweets41Favorites·Details
Дигитализацијата во образованието заврши во фотокопирници 🤡🤡🤡

па Царовска заслужуваш да те влечат за уши и само у гз да те товарат небањати цигани
6ReTweets40Favorites·Details
Откако го сменија логово све си еба мамата https://t.co/N8FPNbngj5
5ReTweets41Favorites·Details
Престанете да се препирате и објаснувате и помолете се секој во она што верува за починатите и оние што се борат за живот
5ReTweets40Favorites·Details
Во Тетово кога одат по невеста https://t.co/RpCxH0T5Pn
8ReTweets30Favorites·Details
Најголема грешка на овој народ е што во држава без закон и ред работиме поштено за една мочана плата а можеме да се богатиме со крадење и криминали
7ReTweets33Favorites·Details
Пиндар не е заебанција !!!!! https://t.co/pzkajV9WYa
6ReTweets33Favorites·Details
Она кога си афтерџија на амфетамин https://t.co/zGPpELF0oE
6ReTweets33Favorites·Details
Двеста триста има испиено повеќе вода на Водно него ли еден просечен Тетовчанец цел живот
8ReTweets25Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Shpendinhoshpendi_kasapot9
2ПРАСЕТОbiktop169
3McCoybavarecot7
4двеста тристаenema_visoki6
5МилаШилаmilashila95
6Viko von Dromvikohyeah5
7Мицеkarajow5
8Opossumdremkamisedreme5
9Блокирамеblokirame5
10Ин Маут Енд Свалоу1️⃣8️⃣➕or_spit4