TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

лорем ипсум @l0remipsum_
#reach: 60095   ( 458th )
#followers: 1390   ( 2784th )
#1
Сакам да излезам од депресијата што ме уништува 2 ипол месеци и да влезам среќна и без грижи во 2020 година. Многу барам?
17ReTweets195Favorites·Details
#2
Најубаво кај руската салата е тоа што и кога ќе ја повратеш пак е иста.
33ReTweets126Favorites·Details
#3
2019 и не беше толку лоша година. Ставив крај на една токсична врска, си најдов добра работа, го испратив брат ми за странство, мајка ми ја победи болеста, запознав нови пријатели и на крајот си најдов човек што го посакувам за цел живот!
2020 ќе биде подобра🌟
7ReTweets186Favorites·Details
#4
Кај машкото најбитно е да му е сечен.
19ReTweets76Favorites·Details
#5
Еден ден ќе најдеш некој што ќе те сака секаква. Во секое издание. И кога сама нема да се сакаш. И кога си без шминка, и во пижами, и поспана. Е тој е вистинскиот. Кога не треба да глумиш нешто што не си, а сепак те прифаќа. 💕
13ReTweets84Favorites·Details
#6
Да се оддалечиш од некои луѓе во животот е половина здравје!
10ReTweets60Favorites·Details
#7
Честит Божиќ драги твитер пријателчиња!
На сите ви посакувам добро здравје пред се, исполнување на сите желби, мир во домот, спокој во душата. Нека љубовта и среќата бидат ваши вечни сопатници. Сакајте се, простувајте, бидете позитивни секогаш. И грижете се за вашите најмили!Hugs
3ReTweets76Favorites·Details
#8
Многу се искажувате овде на Твитероф, а во живо прави ќутливи мажиња сте. Хехенце!
5ReTweets67Favorites·Details
#9
Ај некој твитерџија нека ми се случи....
4ReTweets55Favorites·Details
#10
Имам лоша навика да си врзувам песни, датуми, градови и места со луѓе, па после ме потсетуваат и ме болат.💔
5ReTweets48Favorites·Details
#11
И еве во 2019 си запознав твитер пријателчиња, дечки фала ви за секој муабет без разлика дали бил краток или долг
@krofni4e @kralotlav582 @GlupaFinta @ID__Nina @CallmeMokii @_jo_van @vlijatelenn @Shtrafciger @susantoroj @kazi_ultimatum @_Bradestiot @atenttion_whore @SmoothManMk https://t.co/e5Actn7225
9ReTweets28Favorites·Details
#12
Hos cakal 👋🏼 https://t.co/RZBL2AWFkC
0ReTweets49Favorites·Details
#13
Ај леле кога ќе си заминам од државиштево бедно и полно со осуди и предрасуди, па најсреќна ќе си бидам иххх 🙄🤤
4ReTweets29Favorites·Details
#14
Упали светло да се....у ночи? https://t.co/e1pDz1Y76N
4ReTweets29Favorites·Details
#15
Деќки, од искуство некој да ми каже во која држава е најлесно да се преселиш со МК документи? Најлесно, мислам на наоѓање било каква работа и сместување без големи процедури...
3ReTweets26Favorites·Details
#16
Боб има нешто да ни каже❤️ https://t.co/JYcNm913qL
2ReTweets28Favorites·Details
#17
Vmrofci be like: cestit bozik, bozik e nas! V m r o da zivee, Hristos se rodi, radvajte se obnova doaga za mnogu godini🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰
(💩)
0ReTweets32Favorites·Details
#18
Или сме се пишале онака по твитови.
Супер е што се дружиме тука на некој начин и што има смешки😁❤️
@mrcatorka @raspustenica197 @vikohyeah @BejbiBoy @Lazrimm_ @_tejka_ @ProblemByMe @lektorot @DzaniJordanco @_molly_bloom_ @acosaatcijata ...
5ReTweets16Favorites·Details
#19
Никој не се грижи. Само глуми грижлив.
4ReTweets18Favorites·Details
#20
Годинава имам уште еден ден плус да го сакам и пак е малку.💝
1ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🤜 Ремет Клан 🤛™atenttion_whore11
2Ид Нина 🍀id__nina7
3BubbleGumkazi_ultimatum7
4🎅 Штеваљ 🛴el_megunogovic7
5Ким Јонг-унdiktatorot17
6🇺🇸🇪🇺 Sweet but Albanian 🇪🇺🇺🇸lazrimm_6
7PAHULJICA❄vivaciousena5
8Саретоmrcatorka4
9RASPUSTENICAraspustenica1974
10Гуру де Коркаш™bejbiboy4