TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🖤Lonely🖤 @l_traveler__
#reach: 30843   ( 204th )
#followers: 1557   ( 2921st )
Ова е тоа што сакав да ви кажам... https://t.co/LPIwCyQKwV
11ReTweets54Favorites·Details
Есен 2022 💛🧡🤎💚
#СподелиФотографија

*отвори го постот 📸 https://t.co/Np75h3jHZu
10ReTweets46Favorites·Details
Ако го снема Твитер за пет минути... што би бил вашиот последен твит? ⤵️
12ReTweets24Favorites·Details
Женички зошто слабо носите штикли? 🤔
7ReTweets35Favorites·Details
2ReTweets13Favorites·Details
Време е за... https://t.co/DvCoBzAowu
1ReTweets16Favorites·Details
Ладничко ама убавичко. 🥰 https://t.co/dvcdBj0L45
0ReTweets14Favorites·Details
Си била еднаш една палачинкааааа... https://t.co/YTYEEAMrt9
0ReTweets13Favorites·Details
Брзаат облациве да го фатат викендот.
1ReTweets5Favorites·Details
Дуки и Дасо ко Мујо и Хасо.
0ReTweets8Favorites·Details
Kaко се бара/наоѓа сродна душа?
0ReTweets8Favorites·Details
Тишина сеа. Химната ќе се пее.
1ReTweets2Favorites·Details
@bejbiboy2 Слатко ако се одржава, ако не се одржава има некои и кисели. 🤷‍♂️
1ReTweets2Favorites·Details
Бушавко. 🥰 https://t.co/KByPNhLWjg
0ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Menche Immortalmencheimmortal9
2marmar 🐈‍⬛marmar_md_l7
3Ид Нина 🍀🍅id__nina5
4Dimidimiklada5
5Царевата Ќеркаcarevata_kerka4
6Патлак илити пиштолposlediknapik4
7Карпаkarpa_19043
8Гуру де Коркаш™bejbiboy23
9Плава ама Права 😏niighttstarr3
10Mangoranman22