TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Angélique™ @ladamedumonde
#reach: 82127   ( 186th )
#followers: 8605   ( 209th )
#1
Драги мажи, сите жени паѓаат на внимание.
И ако таа една лекција не ја научивте, џабе све.
28ReTweets154Favorites·Details
#2
Кај се сега северџаните?! https://t.co/00rd2vM5k5
30ReTweets73Favorites·Details
#3
Кој знае, да каже! https://t.co/TRbXoozjzF
13ReTweets50Favorites·Details
#4
Се надевам дијаспорците нема да ме распнат.Имам едноставно прашање.Оти не поправате заби таму или одите на фризер?Нели заработувате подобро оттука?!
9ReTweets59Favorites·Details
#5
Антракс од вмровски солзи.
15ReTweets35Favorites·Details
#6
Грдо е ко ќе скокнеш некоја фаза во животот, па мора да ја проживуваш на старост.
Да, за едни на ТЛ зборам.
6ReTweets47Favorites·Details
#7
Не можат да се изнавозат ова иселенициве, мислиш ги држат во странство со ланци и во подрум.
5ReTweets47Favorites·Details
#8
Не се радуваат што се живи и здрави, туку бараат само кавга во сѐ и сешто.
8ReTweets37Favorites·Details
#9
Советите "пресели се, ќе се најде стан и работа", најчесто ми идат од луѓе на кои родителите им купиле стан и им нашле работа.
4ReTweets45Favorites·Details
#10
Ништо не сфаќам.
Побудалено све.
8ReTweets24Favorites·Details
#11
Какво време дојде, има повеќе мажи со промени на расположение од жени во пмс.
5ReTweets33Favorites·Details
#12
Пред мене на шалтер во банка се кара човек шо платил со картичка некакви фластери за зголемување на пенис.
Урламе од смеење.
2ReTweets40Favorites·Details
#13
Британциве се ненадминливи со хуморов.
5ReTweets29Favorites·Details
#14
Направив интегрални јуфки.
Да ме види некоја баба од Италија, ќе ме обеси.
3ReTweets32Favorites·Details
#15
Ексик од луѓе шо за све се праат набудали.
2ReTweets35Favorites·Details
#16
Петокраката во грбот > знаме со 16 краци
4ReTweets22Favorites·Details
#17
Некој треба да оди по мене и да ми вика "биди лоша, инаети се", пошо не се живее веќе вака доброта.
1ReTweets29Favorites·Details
#18
..."Ех, ко вчера да беше ко ми дојде чедото на гости.
И остана......"
#ОрбанИЖмицко https://t.co/quYOw6qWXd
4ReTweets18Favorites·Details
#19
Среќен празник АРМ. https://t.co/28XCPD6k6Y
4ReTweets18Favorites·Details
#20
На секоја канцеларија во државно по еден редар или пазач да се вработи.
Касниш 10 мин., ајт отказ.Ваљда некогаш ќе се научат на ред.
2ReTweets23Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus27
2Hot Shot Viperaviatorinsane17
3The Fuck-Up Fairy 🧚‍♂️evilgrouse16
4Лукреција Борџаmexconiglio11
5МилаШилаmilashila911
6Самосвесенragingdemon19
7Нешоnesosk7
8Maximum Overtrollmaximovertroll7
9Џони No-Gooddanieldeni6
10Обичен Александар 🇺🇸sendvicsovegeta6