TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Son Goku @latifovich
#reach: 23076   ( 407th )
#followers: 1481   ( 3114th )
Денес е 21 март, ден на лицата со даунов синдром. https://t.co/CI98ZJrKjA
15ReTweets124Favorites·Details
Цела ноќ не заспав, а алармот во 6 и некоја минута ќе ѕвони.
0ReTweets13Favorites·Details
@chocoladnaaa Јас во јуни добив писмо дека месечниот паушал се зголемува двојно...
0ReTweets3Favorites·Details
@chocoladnaaa Јас после сам зголемив уште 20€, на крај ми вратија 400.
0ReTweets1Favorites·Details
@chocoladnaaa И мене, не само тоа, сѐ тука...
0ReTweets1Favorites·Details
@chocoladnaaa 4 години како си заминав од Македонија 😥
0ReTweets1Favorites·Details
@di6idlab0k0 Среќен роденден
0ReTweets1Favorites·Details
@DrnDrnJarinja_ Од каде ми ја најде сликава 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@IvanLazarevski Два пара имам 😇
0ReTweets1Favorites·Details
@magn3to0 Breaking Bad е ремек дело
0ReTweets1Favorites·Details
@toshex @100deutschemark Уплав имаат од Баерн и Реал
0ReTweets0Favorites·Details
@chocoladnaaa Ќе биде, јас сум оптимист 😁😇
0ReTweets0Favorites·Details
@BazeLazevski Страв и трепет за цела Европа
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Erika Errorchocoladnaaa6
2Тош (always grumpy)toshex1
3100Marki100deutschemark1
4Свежина во етерот 🎤di6idlab0k01
5Baze Lazevskibazelazevski1
6‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_1
7Иван Лазаревскиivanlazarevski1
8Magneto 🧲magn3to01