TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 86714   ( 304th )
#followers: 2910   ( 1274th )
#1
Ај да чујам колку сме млади што памтиме кои три броја дупли бусови вртеа низ Скопје? https://t.co/AhVAsnokWn
20ReTweets337Favorites·Details
#2
Ко да имавме живот пред ова
29ReTweets120Favorites·Details
#3
Освен мајка,сите други ги боли кур за тебе
#Реално
18ReTweets108Favorites·Details
#4
Има тл акаунт човеков? https://t.co/2NnIZg0sVk
15ReTweets41Favorites·Details
#5
Го видовте ова?
Епизода емитувана 06.05.1993 https://t.co/iGurhM4STO
13ReTweets44Favorites·Details
#6
Знаете што ги чека тие што ќе преживеат,нели?!
7ReTweets55Favorites·Details
#7
Вака постапуваат свесните и совесните луѓе https://t.co/clmggA2GEh
10ReTweets45Favorites·Details
#8
7ReTweets34Favorites·Details
#9
Оние што отворено кажуваат дека се плашат и се паднати со духот ги почитувам исто колку оние кои се борат со хумор против срањацов
Само оние кои се над се' не ги можам
7ReTweets31Favorites·Details
#10
11ReTweets16Favorites·Details
#11
"да ги соблечам пижамиве и почнувам со работа" е многу заебан одговор на прашање од директорот"до кај си со мејлот?"
4ReTweets34Favorites·Details
#12
До кај сте? https://t.co/pexAEBDmso
4ReTweets32Favorites·Details
#13
90's
Да не ги вадам касетите со Џејн Фонда ќе знаете колку сум стара https://t.co/5eYO4IHLx2
1ReTweets40Favorites·Details
#14
Повелете сите вие кои се успавте https://t.co/o5zSRSvPcL
4ReTweets30Favorites·Details
#15
"А сега е време за вестите од спортот"

хахххааааххаааа
4ReTweets27Favorites·Details
#16
Уште не ми е досадно,најсериозно
1ReTweets34Favorites·Details
#17
Многу лицемерие извади коронава на виделина
4ReTweets23Favorites·Details
#18
Изолација ден 5:
Не верував дека ќе пишам дека тл ми ги олеснува деновиве

Како тргнало изолација ден 65 ќе почнам да ве сакам
4ReTweets23Favorites·Details
#19
Кога земав возачка,кога требаше да се купи нешто,од Карпош возев преку Аеродром за да стигнам до Тафталиџе
Еве ме пак имам 18 години
3ReTweets26Favorites·Details
#20
Добра ноќ дечки
Чувајте се себе заради себе и оние кои ве љубат и кои ги љубите
3ReTweets23Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Дуле Савић®shushmula39
2Кланот ‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_31
3Chlamydiaschiffer_pg1422
4Лиде Ноктиpovolno21
5SamaEL Lightbringersamael71114
6Sasho Andonovdr_koljo13
7Вонреден Цветкоskhornet13
8i999yi999y10
9Џеј Џеј Окочаvlatkovski9
10M*annabellee1049