TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мистер 6пек @lektorot
#reach: 29274   ( 1402nd )
#followers: 510   ( 7441st )
#1
Абе оваа Кристина како старее така се разубавува... Нешто ко вино му доаѓа 😋 https://t.co/eZsU9ff2vF
3ReTweets45Favorites·Details
#2
Фала саат ❤️ https://t.co/uW3XE4pxrg
3ReTweets33Favorites·Details
#3
Ко за карантин од еден месец без физичка активност, не е лошо, нели? ☺️😍 #третасмена #ТвитерТетки #covid19

Прањаше: Каде да биде следната тетоважа? 😁 Reply со скриншот и edit позиција 😁 https://t.co/rFxUckjZ8Y
0ReTweets16Favorites·Details
#4
Целава ситуација со нудс на Твитер од треварката ми станува одбивна...
Јас јесда сакам нудс, ама јеботе, треба да биде во прав момент дадено, од нигде никаде, да не помислиш на тоа и да ти стигне... А не вака, секој ден, цело време, за сите да гледаат...
Изгледа премногу евтино. https://t.co/uZ886ICKam
0ReTweets11Favorites·Details
#6
Е луѓе, да знаете само какво влијание има една гушка врз човекот, нема да престанете да се гушкате!!
2ReTweets4Favorites·Details
#7
Со задоволство правам рт на ова! https://t.co/BJk5HN4bFB
1ReTweets6Favorites·Details
#8
Претходниот викенд излегов за прв пат, отидов до парк. Таму случајно се сретнав со една другарка што не сум ја видел 2 години, и нормално како и секој претпазлив, и викам „Ај вака од дистанца, да не се доближуваме“.
Ми рече, „Абе дојди ваму да те гушнам, не сум те видела одамна“.
0ReTweets9Favorites·Details
#9
Вечера за шампиони! 💪🏼 https://t.co/xmPOnL8FJC
0ReTweets9Favorites·Details
#10
Отварање граници на 1 Јуни, вака https://t.co/GjevvNI3hf
1ReTweets5Favorites·Details
#11
@MisssMadnesss @KaliGoddess0707 @WaiterMKD @DrnDrnJarinja7 У една ситуација, ми пишаа „спс“. Ја пишав „спс?“, на што ми одговорија „Еве ништо по дома, ти?“
Така сфатив уствари дека е „што правиш срце“ 🤣🤣🤣
1ReTweets5Favorites·Details
#12
0ReTweets8Favorites·Details
#13
my plans actually
for 2020 2020

#третасмена https://t.co/SRWBV4SsrC
0ReTweets8Favorites·Details
#14
На здравје друштво ❤️ https://t.co/9v0EllriT5
0ReTweets7Favorites·Details
#15
@nakevskas @Memaoo6R8PJgnE8 Можеш да ги прочиташ подоле риплаите, и ќе видиш дека образованието потфрлило кај дотичната во повеќе сфери покрај биологијата 😅
0ReTweets7Favorites·Details
#16
Има некој за вкусен ручек? 💪🏼 https://t.co/n0YPMFU3f8
0ReTweets7Favorites·Details
#17
@Malo_eKspreso @Mrsnokosa A што со тоа дека се деца? :) Као оправдување е некое?
0ReTweets7Favorites·Details
#18
Ова со црешите ме потсеќа на делот од Астерикс и Обеликс, кога ги праќаат војниците да им донесат јагоди од многу многу далеку...
Па добро бе, озбилно кило цреши 40 евра?
1ReTweets4Favorites·Details
#19
@Supermenkata Зграпчи го денот 👊🏼
1ReTweets3Favorites·Details
#20
Јас сум Спајдрмен, а вие сте something.... 😘 https://t.co/HqwESWWnOF
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kristinakristinna_vel30
2окејotsutna26
3КаФеЏиЈаmalo_ekspreso22
4ᴍʏᴄʀᴏꜰᴛ🚫dd_strange_20
5Таа сум.memaoo6r8pjgne819
6‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja717
7ДиДиvorrennn17
8Митреsinemitree15
9Morticia Addamssmrtisa14
10Solivaganttheevilshort14