TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Др. Хаус @lepnamama
#reach: 0   ( 22686th )
#followers: 103   ( 22243rd )
@nesosk Да бидеме искрени има и друга страна паричката, на омладинава македонска баш и не и се работи. Сака цело време да е на кафе по кафиките а на први да легнува жглаб супер плата.
0ReTweets9Favorites·Details
@nesosk #апашиев му го имам одамна ставено пошо сум блокиран од него
0ReTweets9Favorites·Details
@Bojan89181815 @nesosk Тема е Апасиев овде, држи се до темата. Тема Заев има на друго место, јави се таму.
0ReTweets1Favorites·Details
Вака и кај нас е што! #ДоброУтро
https://t.co/1BvrOPKW1Z
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Нешоnesosk3
2Prkosbojan891818151