TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Level Консалтинг @level_mk
#reach: 0   ( 20505th )
#followers: 5366   ( 552nd )
Еве го и првиот #ЦитатСоКоментар:

Брат за брат, сирење за пари
... твитање за хонорари.
1ReTweets1Favorites·Details
@asimilacija Прашањето е на место. Во однос на животниот век жените и не се понежниот пол. Може да се сфати како некоја награда или како компензација како што велите.

Но еве да видиме како ќе се изјаснат припадничките на понежниот пол.
0ReTweets2Favorites·Details
@dzigi7 Проектот е се уште во тек.
0ReTweets0Favorites·Details
#ЦитатиСоКоментар може да бидат и хумористични и сатирични и мудри забелешки ... хејтањето оставете го за политичари, ботви и политички теми.
0ReTweets0Favorites·Details
Изреки и цитати на интернет стануваат досадни ... затоа решивме да воведеме рубрика #ЦитатиСоКоментар за да ги направиме поинтересни.

Повелете и приклучете ни се.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1b®gasimilacija1
2Џигиdzigi71