TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лилит @lilith_122
#reach: 34405   ( 606th )
#followers: 872   ( 5245th )
Бев жртва на булинг и можам да кажам дека тој период од животот ми беше пекол, секој ден со плачење одев и се враќав од училиште, период кој се обидувам да го избришам од меморија затоа што на моменти уште боли.
Родители, внимавајте на децата.
12ReTweets122Favorites·Details
Дечкото на другарка ја прави од гомна подолу, оваа пак му се враќа.
Смеј навреди ме, никад у живот нема да ме слушнеш и видеш.
Зошто бе некои не се цените?
7ReTweets124Favorites·Details
Вашето трето смајли опишува каков ви е животот.
Ајде да ве видам.👇
7ReTweets36Favorites·Details
Најлош совет што сте го добиле? 👇
5ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии