TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Наташа oд III3 @liquidmercury69
#reach: 49252   ( 90rd )
#followers: 1311   ( 3546th )
Скарана ви сум 😎 https://t.co/7jwfB9nlWG
16ReTweets340Favorites·Details
Еве ги балончињата...golden age 44....Happy birthday to me 🥂🥂🥂 https://t.co/EiRH0I1GBy
7ReTweets293Favorites·Details
Мачката ја чекавме две години да роди...ветеринарот ја избричи на стомак ја кладе на ехо..нема вели ништо рано е...по 5 месеци видовме дека мадиња има..ај ние ќори ами тој шо.. ветеринарот дипломата в газ да си ја пикни.. https://t.co/eiccN5pXfk
25ReTweets207Favorites·Details
Значи кога ќе ве откачи жена немојте да сте ПИЧКИ покварени и да вреѓате...
16ReTweets134Favorites·Details
Good social experiment...no words needed https://t.co/usDwpMtKeI
11ReTweets149Favorites·Details
Кој го памти Земзела 😁 https://t.co/a16UqzEGLp
5ReTweets106Favorites·Details
Нај врв ми се похованите суви црвени пиперки 😋 https://t.co/yRE9ho6NqJ
5ReTweets100Favorites·Details
Ме бива бе 😁 https://t.co/rtFr2g7z1w
1ReTweets108Favorites·Details
Саботно на Широк Сокак...на Велигден ×10 од ова 😁... Битола моја 💚🤍 https://t.co/AKWK7EaA4X
6ReTweets86Favorites·Details
Заспав на стол https://t.co/e9KbA0S29K
2ReTweets95Favorites·Details
Најголема самодоверба немаат тие шо најмногу вредат
10ReTweets59Favorites·Details
Ај да не ве пингам...ве сакам ве поштовам...се обожаваме се цениме ДЕМЕК..леле си се дружиме..малку бидете реални...не е баш сé така розово...за лице праење први сте..ПРВИ!..слезете малку во реалноста...НИКОЈ НЕ ВИ ГО МИСЛИ АРНОТО!!! можи само фамилијата...се друго е газ лижење!
6ReTweets73Favorites·Details
Добри људи треба јебавати....да се размножавају...
10ReTweets53Favorites·Details
Дури не пробам лав...за мене крал на животните е свињата... https://t.co/So6In27qo3
5ReTweets62Favorites·Details
Немам зборој значи појќе...алооо Нетфликс!!! https://t.co/50o9a0SCCp
6ReTweets55Favorites·Details
Не сум знаела дека ние шо не твитаме за политика сме небитни...
6ReTweets49Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Magneto 🧲magn3to040
2Џеси Пинкманmaxdestructionn14
3družermcfmk10
4🇬‌ 🇪‌ 🇷‌ 🇲‌ 🇦‌ 🇳‌hector198197
5Poison_grlpoison__grl6
6Delfinajassumdzundzul5
7YORDAN CHE ,(perfect gentleman)cheyordan4
8Чупето🇲🇰lolitafrombt4
9Scarlett O'Harascarlett_o_54
10Coyote Prettypretty_coyote3