TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

The Lyric Tenor 🏳️‍🌈 @lirskitenor
#reach: 50606   ( 506th )
#followers: 1325   ( 3254th )
Ами, Потере, со тебе и со другарите катаден по некоја ѓурултија биднува... https://t.co/BH9zqcP9VI
36ReTweets169Favorites·Details
Се гушам!!!
☠️☠️☠️ https://t.co/q5Uhs1WdZH
21ReTweets101Favorites·Details
Дали има овде некој што знае украински? Ми треба превод на краток текст. РТ пожелно. Фала ви.
18ReTweets1Favorites·Details
Дајте бе веќе нормализирајте шорцеви во институции. Секој си игра кур со правила и закони, ама шорцеви нарушувале углед и почит на институција, море ебете се!
6ReTweets70Favorites·Details
Џордан Питерсон се разбира од психологија колку Тајсон од Велес што се разбира од вакцини.
8ReTweets52Favorites·Details
@ComplicatedSofi Многу луѓе киснат по кафани зашто галамата таму им е прибежиште од оние тивки моменти во кои треба да се соочат со себе и своите недостатоци и да сфатат дека не се така добри личности како што се убедени. Зошто да решаваш проблеми, кога може да ги пикнеш под тепих, т.е. у кафана.
8ReTweets37Favorites·Details
Прв пат во животов, си ги отворив за себе. Задоволен сум... https://t.co/FmdmWkRcoO
0ReTweets17Favorites·Details
Авторот на твитов, по се изгледа изгорен од жедта за лајкчиња и пажња, онака случајно заборавил да допише дека станува збор за твитерџика од Британија.
Во секој случај, не е убаво тоа што се случило, ама дали вакво твитање е ОК начин да добиете внимание???
https://t.co/vka9TDyPXU
1ReTweets13Favorites·Details
Дечки, дали ви се случува да не ви се појавуваат риплаи од луѓе што ниту сте ги мјутнале, ниту блокнале, и не стига нотификација за риплај? Некој друг мене ме ограничува, или до телефонот ми е?
0ReTweets11Favorites·Details
Ако може некој една тегла од ова да ми донесе од Ангола, фала. https://t.co/7FRtylHLA1
1ReTweets5Favorites·Details
@DoveBugo Happy birthday!!!
1ReTweets1Favorites·Details
Инцелчево е жив доказ дека треба да воведеме задолжителна вазектомија. https://t.co/6Al06lHy9y
0ReTweets5Favorites·Details
@Nosoytuproblem Марга втор профил
0ReTweets5Favorites·Details
@Covek1 @EmmaCvetche Посебен шмек дава нивното разочарување зашто на картите за (кој ќе игра) полуфинале во Каунас, имаа испечатено „most probably Lithuania“.
0ReTweets3Favorites·Details
Кои твитерџии би ги венчале вака? https://t.co/ogxJioDXF8
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1𝔸𝕟𝕕𝕣𝕖𝕛 𝟝𝕘anevski_4
2Баба Ванѓаtikemikazes3
3Брусница Вејнthebatladym3
4Лукреција Борџаmexconiglio2
5Ариелnosoytuproblem2
6complicatedSoficomplicatedsofi1
7rødgrødmedflødestoredderkop1
8Базичен1 🗣covek11
9Eмка Кремкаemmacvetche1
10Ана Ресанаanafiljana1