TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Little punk @littlep80541710
#reach: 13235   ( 658th )
#followers: 281   ( 13458th )
Еве мама да го дое*е тато и ќе идеме. 🤮🤮🤮
Ц ц ц предалеку отиде работава https://t.co/sVcBvApyT9
15ReTweets100Favorites·Details
Мудрост на денот. Ај добрутро. https://t.co/KEAtfLJbMT
10ReTweets46Favorites·Details
И сеа пак ли да ставам зимски гуми? 🤔 https://t.co/SUoIWej7rJ
1ReTweets6Favorites·Details
@osmini_ @nasuzemaliot @LileStechajka Македонската Ellen Barkin https://t.co/LhN1Ymafgi
0ReTweets3Favorites·Details
@marsedonec Могила 😜
0ReTweets1Favorites·Details
@smotaniot_57 У задње време се појавија многу жени и со курои 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@smotaniot_57 Посакувам сите да имаме среќа и да не налетаме на таква 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@Andon_USA Братот Елон се заебава нешто пак. Си експериментира. 🤷‍♂️
0ReTweets1Favorites·Details
@Magnetolicious За гомна јадење здрави заби не му ни требаат.
0ReTweets1Favorites·Details
Ма мрш бе у пичку матер 🤣🤣🤣 https://t.co/DkhFJtivuc
0ReTweets1Favorites·Details
Алооо улавиии абе саем на мебел има у Борис, што се тагнуете на Златана бубамара 🤣🤣🤣
0ReTweets0Favorites·Details
Зошто само во недела на тв даваат емисии за земјоделие, аграри и сл.? Земјоделец не гледа тв во недела. #факт
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Смотаниот Бенsmotaniot_572
278%marsedonec1
37️⃣osmini_1
4На Сузе малиотnasuzemaliot1
5🔪🇷🇺ЛИЛЕ СТЕЧАЈКА🇰🇵🦴lilestechajka1
6The Templarandon_usa1
7prostmoderenmagnetolicious1