TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Уништувач на лоботоми @lmakedonecot
#reach: 2326   ( 1708th )
#followers: 807   ( 5275th )
Колку треба да си ненормален за да веруваш дека изродов од сликата е нормален. https://t.co/SnFFYnPRt7
7ReTweets61Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии