TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 13093   ( 1248th )
#followers: 650   ( 6803rd )
Драга моја Македонијо и мили мои Македонци честит роденден...те сакам моја мајко Македонијо🇲🇰🇲🇰🇲🇰 https://t.co/V0BRbJows8
9ReTweets49Favorites·Details
Знаат ли бугарите дека зајко ич не си го сака македонскиот народ???? https://t.co/2bWVykA5Qk
5ReTweets45Favorites·Details
@Skitnikot007 Ич не не подсеќај...ќути,трај
0ReTweets4Favorites·Details
@Redington_M5 Да слушне дали е добар преводот
0ReTweets6Favorites·Details
@MKDProLet Ќе ги јаде помрачина...кај и да е
0ReTweets3Favorites·Details
@MKDProLet @Skitnikot007 Еве сега Св.Петар ќе најави
0ReTweets3Favorites·Details
@Skitnikot007 @MKDProLet @Biktop16 @taanekoja @Scarlett_O_5 @Bransi_17 @Anasonka3 @PufkaM @BokiAlterEgo Штооо убооо друштво...преубави,најубави❤️❤️❤️
0ReTweets5Favorites·Details
@Minskonhet_ Јас сакам морски плодови,ама сама си ги плаќам😊
0ReTweets2Favorites·Details
@BokiAlterEgo И доброто ќе помине,и лошото ќе помине!Без стресови ве молам...се ќе биде,само нас нема да не биде еден ден и то
0ReTweets2Favorites·Details
@Minskonhet_ Сесре ај полецка...уба си ти❤️
0ReTweets2Favorites·Details
@Biktop16 Немора...полни се со печурки...ќе грицкаме
0ReTweets2Favorites·Details
@Skitnikot007 Е па си и барал моливи,лењири...😊
0ReTweets2Favorites·Details
@drakulka143 А што тоа...ете и јас поима немам
0ReTweets2Favorites·Details
@Minskonhet_ Ова значи дека се луди 102,2%
0ReTweets2Favorites·Details
@BokiAlterEgo Нееее...уживај
0ReTweets2Favorites·Details
@MKDProLet Мене за одење не ме бива,а не да трчам...дај нешто друго полесничко🤪
0ReTweets2Favorites·Details
@Skitnikot007 Сите живи...се е под контрола...ај добро утро
0ReTweets2Favorites·Details
@BokiAlterEgo На тераса☺️
0ReTweets2Favorites·Details
@MKDProLet Уф да...ете заборавив...требаше со лук да одам на истерување на ѓаволи
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мaргаmkdprolet13
2💥СКИТНИКОТ💥skitnikot0079
3Бокиbokialterego8
4Д Џ Тjulian32706
5🎭ΛΙΛΞ ΝΞΥΡΟΖΝΙΟΤ🎭biktop164
6Професор Цветковиќtome_corner2
7Andronikataanekoja2
8Scarlett O'Harascarlett_o_52
9Бранкицаbransi_172
10Anasonkaanasonka32