TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 0   ( 35888th )
#followers: 164   ( 17475th )
@mindplumber До годините е, не е до времето 😵‍💫
1ReTweets2Favorites·Details
@tainstvenodete @posleDIKnaPIK Речи ооп и скокни во височина
0ReTweets2Favorites·Details
@Viktor_Stevich @tikvazelena "Пукеет од здравје"
0ReTweets2Favorites·Details
@KibbleD9 Чекај, овај не бил во Шаолин 😉
0ReTweets1Favorites·Details
@bajkoal Бонбонче
0ReTweets1Favorites·Details
@mindplumber И експлоатација, под влијание на стохастички промени 😵‍💫
0ReTweets1Favorites·Details
"Изгинафме" од Ристота, по концертот во парк, секој ден го слушаме. И ако бевме на Бајага и на Ареа, Архангел ги потпевнуваме сиве денови. Сабајлево уште не разбудени, најмилава ми викат: "пуштија Заумна сила в сон ја пеам" 😵‍💫😁
0ReTweets0Favorites·Details
@biTechminus Жено ти растовари го магарето, јас продолжив на олимписки игри😉
0ReTweets0Favorites·Details
@Viktor_Stevich Каква различност, како од Војна на Ѕвездите се луѓево, ко од различни планети да се😧🤔
0ReTweets0Favorites·Details
Оти жолт картон ?
0ReTweets0Favorites·Details
Ќе се брцнет в очи со наочарине.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1mindрluмbеr 🇲🇰🖖🏳️‍🌈mindplumber2
2Kibble Dkibbled91
3Таинственото Детеtainstvenodete1
4Патлак илити пиштолposlediknapik1
5ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0bitechminus1
6Elena 🔱tikvazelena1
7Колин Фирт 🔱bajkoal1